Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan viszonyulnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Anyu megkérdezte hogyan és mint gazdálkodunk. Mennyit teszünk félre stb.. Mert sérelmezi hogy nem beszélgetünk..


Kérdeztem tőle h tudja e tesómék h csinálják, erre azt mondja nem tudja..


Meg h errol a beszelgetesrol nem kell tudnia baratnomnek..


2018. nov. 12. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
He? 😄
2018. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Úgy viszonyulnék, hogy először kérdezze meg tesómat is, és ha választ kapott csak utàna engem. Ha azt tiszteletben tartja, hogy a tesómék zsebéhez nincs köze, akkor tartsa az enyémet is tiszteletben. Nem az a baj, hogy megkérdezi, hanem 1. Tesód és közted különbséget tesz ebben a kérdésben 2. Titkolózàst akar a pàrod előtt ebben a kérdésben, ha szerinte nem gàz a kérdés, akkor nyugodtan elmondhatod, ha meg az, akkor ne kérdezze meg
2018. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Te hogy viszonyultál ehhez? Inkább az a lenyeges.
2018. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem érint kellemetlenül a téma. Nem szokott konkrétan rákérdezni anyukám, hogy hogy intézzük az anyagiakat, de ha szóba kerül, nyíltan beszélek róla. Én azt gondolom, hogy elmondhatod anyukádnak a pénzügyi stratégiátokat. Ha tanácsot ad, azt hallgasd meg, és döntsd el, hogy egyetértesz-e vele vagy nem.
2018. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg h errol a beszelgetesrol nem kell tudnia baratnomnek.. Na itt mondtam volna meg h nincs hozzá köze és ha kavarni akar akkor elöbb kelljen fel..
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Megmondanám anyámnak, hogy minden beszélgetésünkről tudni fog a párom, nincs titkom előtte.

Ha nem akarom az orrára kötni a vagyoni helyzetem, feldobnék egy másik témát.

De szerintem oka van, hogy a zsebedbe kutakodik.

2018. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagyok. Ilyen kérdést nekem anyàm fel se tesz...

De ha kérdezné, akkor se válaszolok. Magánügy. Én se kutakodok, hogy mire megy el a nyugdíja.

2018. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SKH kedves mama
2018. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!