Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom előzmènyében ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom előzmènyében ezt találtam (lent)?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire gondoljak. Szokott torrenten filmeket tölteni olyankor sokszor kijön 18+os hirdetés. Azt találtam az előményei közt hogy " egy éjszakás szex club" ráadásul elirva ugy hogy "egy éLszakás szex club"

Ez hirdetés lenne ami véletlen kijött vagy pedig a legrosszabb amire gondolhatok?:/



2018. nov. 16. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
a hirdetésekben ritkán van ilyen elirás, inkább a pasid gépelhette, és félrenyomta.
2018. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most megnyitottam a linket és az oldalnál is elvan irva ahogy megnyitom egyből bejön. Meg oktober 22én volt amikor itthon is volt és filmezgettünk egésznap.szoval nemtudom mivan:/
2018. nov. 16. 01:03
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen nem jon fel csak ugy, veletlen. En osszepakolnek a helyedben.
2018. nov. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fish1 ***** válasza:
97%

Lehetett akár hirdetés is, főleg, ha az oldalon is el van írva, amire véletlen kattintott rá, vagy automatikusan megnyílik bizonyos oldalak használatakor.

Amúgy ha az előzményekben csak egyszer szerepel, akkor nem valószínű, hogy böngészett azon az oldalon.

2018. nov. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Mit turkászod az előzményeit? Ha nem bízol benne akkor minek vagy vele?
2018. nov. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Felugró reklám lehet. Hiába tiltjuk le őket, mégis ott vannak. Lehet, hogy csak egy filmet keresett, és akkor ugrott fel. Nekem a tabletjeimen böngészés nélkül jönnek folyamatosan szexhirdetések, hibás magyarsággal, vagy cirill betűs szöveggel.
2018. nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

#5

amikor a gyk-sok meg akkor is a kerdezore ugrananak, mikor a ferfi ronggya csalja a not, csak azert, mert az elozmenyeibol tudta meg :D

en is lattam mar meg veletlenul dolgokat, mondjuk mikor projekt munkara hasznaltam a gepet es lekezdtem beirni az egyetemem honlapjat es valami mas jott ki... nem kell feltetlenul kutakodni

2018. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezen oldalak használatához be kell regisztrálni. Belépsz a böngésző beállításaiba-jelszókezelés. Ha van létrehozva az oldalhoz jelszó, az cumi.
2018. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Na és ha megnézett egy ilyen oldalt, mert kiváncsi volt rá h milyen egy ilyen jellegű club, akkor mi van? Az még nem jelenti azt, h ő oda jár vagy ott volt.

Nemrég munkatársam mesélte, h látott régen egy olyan szexjelenetet, ahol forgatás közben bement egy kutya és a szereplők elnevették magukat és mutatták h újraforgatják.

Kíváncsi voltam, rákerestem különböző címeken, hogy szexfilm forgatás kutya bemegy és hasonlókkal, de nem találtam meg.

Ha ezt vki meglátta volna, azt gondolta volna, engem a kutyás szex érdekel és perverznek gondol.

Vagy ha megnézem kíváncsiságból h legénybúcsúkra milyen szex szolgáltatások léteznek, az még nem jelenti azt, h engem az izgat és részt vennék benne. Csak vhol hallottam róla és kiváncsiságból megnézem.

Ennyi.

majd akkor aggódj, ha éjszakánként kimarad és nem akar már veled szexelni.

2018. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak reklám
2018. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!