Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha szerelem van, minden van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelem van, minden van?

Figyelt kérdés
Párommal már töb,mint fél éve együtt élünk.Külföldről hazaköltöztünk,most nálunk lakunk.De olyan kényelmetlen és kellemetlen,mert nagyon vékonyak a falak..Szinte már alig van szex is.. a páromnak van egy ingatlanja,de felújításra szorul,ha hiszitek ha nem nem találunk egyszerűen szakembert felújítatni..megvagyunk lőve..lehet el kellene adni így,de felújítva többet érne.. szeretem a párom és olyan rossz,hogy nincs meg az az intimszféránk..:(( nem akarom hogy a kapcsolatunk rovására menjen.. Szerintetek,ha szererjük egymást ezt is átvészeljük? Nem megy tönkre a ritka együttlétek miatt?

2018. dec. 5. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok ki egymás mellett; amúgy pl nem tudom, mennyire van esély időnként kimozdulni és kivenni pl egy hotel-szobát; meg hogy ott mennyibe kerül és mennyire vékonyak a falak. Amúgy lehet, hogy pl az ország másik végéből is átjönne valaki, ha pl lenne munka,és meg lenne fizetve még pl az utiköltsége is.
2018. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Tudod csak idő kérdese h neki lesz szex mással,attol h te nem akarod otthon csinálni millio hely van,ezért nem kell a gyerekszobába költözni,mondjuk én sose költözöm haza se külföldről a putri országba ahol anyuék melett még a párommal se tudok együtt lenni...
2018. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Én régi motoros vagyok. de ha az ember tud kommunikálni, akkor meg tudja beszélni a szüleivel, hogy a mindennapos papás-mamás nekünk elengedhetetlen. És ha nem fogadják el, akkor el kell menni albérletbe. Olcsóbb mintha mindennap kivennétek egy szobát 3 x 2 órára, reggel, délben, és este!

F/60

2018. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt így nem mondanám ki. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ha szerelem nincs akkor nincs értelme a kapcsolatnak sem. Én is azt mondanám, hogy tartsatok ki egymás mellett. A problémákat nem ti okozzátok ebben a helyzetben, próbáljatok meg együtt kitalálni valamit. Igazából az ilyenek csak megerősítik a kapcsolatot. Te pedig próbáld meg kicsit elengedni magad, mert a szex hiánya tényleg nem tesz túl jót a kapcsolatnak.
2018. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: igen. Ezeket együtt meg lehet oldani, s ha tartalmas szeretkezéseket szeretnétek, egy-egy kis panzióba is mehettek. Biztos, hogy minden rendben lesz.
2018. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom vannak barátaitok, akikkel nagyon jóban vagytok, meg kell kérni őket, (persze olyant aki bízik is bennetek), hogy néhány órára adja már kölcsön a lakását.

És megoldódna a gond, hogy nem tudtok szexelni.

2018. dec. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha külföldről költöztetek haza, akkor gondolom nem okoz gondot mindkettőtöknek munkát találnia.

Úgyhogy ha még nem dolgoztok mindketten, akkor irány a meló, aztán költözzetek albérletbe.


Én kb. 2 hét alatt találtam a szakmámban munkát miután hazaköltöztem külföldről, bármikor tudnék finanszírozni egy albit. Szingliként nem para otthon lakni, ha jó a kapcsolatod a családoddal.


Ellenben ha párkapcsolatom lenne kialakulóban, nem szarakodnék, azonnal albérlet.

2018. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És most mit tesztek, vártok,hogy az idő majd megoldja a helyzetet? Nem hiszem,hogy nem találtok mestert a házfelújításra. Már azzal is előbbre lennétek ha valaki később vállalná el nem most azonnal.


Vélhetőleg többet kapnátok a házért felújítva, de az már nem biztos,hogy a jelenlegi ár+felújítási költségnél is többet kapnátok.


Mérlegeljetek mennyi pénzetek van, mennyiért tudnátok így eladni a házat és milyen lehetőség lenne ebből az árból másikat venni.


Ha nem kerestek valami megoldást hosszabb távon rámehet a kapcsolatotok.

Én a panziót, barátokat nem gondolnám megfelelőnek. Ideiglenesen esetleg, de bocs', hülyén jön ki,hogy a barát hálószobáját kölcsönkéritek.


A panzió meg pár órára is alsó hangon 4-5 ezer Ft. Ezt heti szinten, esetleg többször, nem hinném,hogy anyagilag érdemes lenne.

2018. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelem nincs, akkor semmi sincs. Ha van szerelem, akkor viszont kell hozzá pár olyan tényező pl. : bizalom, megértés, kommunikáció, hűség és tisztelet, hogy életbe tudjuk tartani a lángot.
2018. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Nagyon nehéz,például néztünk albérletet Pesten,100 alatt nem volt semmi..azok kis garzonok.max 20 nmes kis szobák voltak..Iszonyat nehéz még albérletet is találni..a házat max 8millióért lehetne eladni.abból nem igazán lehetne még valami jót venni..szomorú,hogy végre találtam valéakit akivel passzol minden és a körülmények áldozatai lettünk..Nem csak kényelmetlen a szülői házban,de iszonyatos költségeket vernek ránk..gondolják na ezek most jöttek haza külföldről.. Pedig már kint sem mézeskalácsból van a kerítés..én kint minimálbért kaptam..kb. 350ezer nettóba,a tesóm egy gyárba most 290et hozott haza..és mivel dohányzok kint meg kellett vennem a 3000forintos cigit is.. Párom most nemrég kezdett egy munkahelyen a vendéglátásban dolgozik,napi 14 órákat,fáradt.. ha pedig szabadnapos mindig itthon van valaki,nem tudjuk magunkat elengedni..bízom benne minden megoldódik!
2018. dec. 6. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!