Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ilyen szokatlan újévi jókívánságokat mondana nektek szilveszter estéjén?

Figyelt kérdés

"A jövő évben legyen részed minden szépben,

szexben hétszer minden héten,

de légy ma éjjel disznó részeg,

így búcsúztasd a múlt évet!"


2018. dec. 30. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Megdöbbennék, hogy még most is ilyen gyerekes, és szarul esne, hogy egy versikés, internetes copy-paste üzenettel elintéz. És mivel nem szoktam részeg lenni, és le is nézem azokat, akik igen, így pláne idegennek érezném ezt az egészet.
2018. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha neki ez a legigazibb újévi jókívánság (ami még csak nem is humoros), akkor kétségbe esnék, hogy egy ilyen idióta, alkoholista ösztönlényhez nekem közöm van. Szégyent éreznék, hogy neki ezek a legfontosabbak.
2018. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az embereknek manapság nincs humorézéke. Mi annak idején (de még tavaly is) küldtünk a család tagoknak ilyesmi versikéket. Szerencsére a család egyik ága sem olyan hogy megsértődne rajta és kiakadna vagy ilyesmi.
2018. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Csak poén, én csak nevetnék egyet. A heti 7x szex sztem nem rossz kívánság és mivel a párom antialkoholista és ha én iszok meg egy pohár bort hümmög, így a másik részének is örülnék, ő is inna velem :D
2018. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez mitől szokatlan? Neten keringő sms versike, az okostelefonok előtt nagy divatja volt ünnepek környékén.
2018. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Rettenetesen elcsépelt, internetről másolt baromság, amiből 10 évvel ezelőtt is milliót kaptam. Semmi eredeti nincs benne, sőt.
2018. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Akinek ez a humor, annak nincs mákszemnyi IQ-ja sem. Kb annyira humoros, mint a 80-as években a iszunk, hányunk, belefekszünk, dugunk kabaré. Az értelmes embereknek ennél jóval kifinomultabb a humora.
2018. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Bunkó.
2018. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mit kene szolnom? Semleges lenne a számomra

Amugy sem szoktam újévi kívánságokat mondani senkinek sem

N24

2018. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!