Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan vágódjak be a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágódjak be a barátom szüleinél?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal 4 hónapja,Kb 3 hónap telt el mig én átmertem menni hozzájuk.

Nagyon izgultam,nálam az első benyomás nagyon fontos,hogy mit gondolnak rólam,pont december 25 én mentem át,és ott voltam Szilveszterig.

Este mikor átvitt a barátom a szülei már aludtak,másnap mentem le hozzájuk,köszöntem nekik,hogy Sziasztok,meg bemutatkoztam leültem hozzájuk,de semmi téma nem volt.

Kb ennyit beszélünk mikor át megyek,hogy sziasztok..

Nem akarom,hogy egy beképzelt lánynak tartsanak,egyszerűen nem tudok mit kérdezni,vagy egy témát felhozni.

Hogyan vágódhatnék be náluk? Vagy legalább jó benyomást kelteni,az a baj velem ,hogy félénk vagyok.



2019. jan. 7. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

:O Ezt nem értem. Mikor páromat bemutattam szüleimnek, akkor folyt a beszélgetés magától, semmi görcs nem volt benne. Sokat kérdezősködtek és vissza is. Mikor én voltam pároméknál ott is ez volt.


Talán akkor kérdezd meg, hogy hogy vannak, milyen napjuk volt..stb. ilyen full általános dolgokat. Az, hogy ők teljesen érdektelenek feléd, az azért elég nagy baj, hogy nem kíváncsiak rád, hogy ki is vagy.

2019. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ők is kérdezhetnének, vagy csak nem akarnak titeket zavarni. Ne erőltesd, csak magadat add. Ha semmit sem szólsz, úgy is jó szerintem.
2019. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen az engem is zavar :(
2019. jan. 7. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Abszolút nem kell bevágódnod náluk. Nem kell szeretniük., Csak a párodnak. Soha nem értettem miért akarnak egyesek megfelelni a párjuk szüleinek... Pár éven belül semmilyen beleszólásuk nem lesz az életetekbe.

Amúgy meg ha ők nem érdeklődnek irántad, nem kérdezgetnek semmit akkor hagyd a francba. Abszolút nem szorulsz rá, hogy te kapálózz utánuk.

2019. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igen ebben teljesen igazad van :) És köszönöm

Csak a barátomnak akarok jót,meg ,hogy a szülei kedveljenek engem,és ne alkossanak rossz képet rólam

2019. jan. 7. 13:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap az anyukáját bejelöltem facebookon,mondom ráírok hátha könnyebben megy a beszélgetés,pl hogy vagy ?:)
2019. jan. 7. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem először is több tisztelettel. Nem hinném hogy a letegezés jó indító szöveg ilyen esetben...
2019. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ők mondták,hogy tegezzem őket,Ne csókolómmal köszönjek....
2019. jan. 7. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ha több időt töltesz ott, kérdezd meg tudnál-e segíteni valamit. Ha mondjuk főzöl 1 teát vagy segítesz az ebédhez megpucolni a krumplit akkor könnyebben idul a beszélgetés
2019. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Az az igazsag, hogy szerintem ezt a baratod picit elrontotta. Rendesen illendoen kellett volna odavinni es bemutatnia teged, nem ejszaka "suttyomban", hogy masnap reggel te udvozold ismeretlenkent a szuleit a sajat hazukban.
2019. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!