Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normalis ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis ha az eletarsad akivel egyut vagy 10eve van kozos gyermeked sajat maga megbeszeles nelkul nyit facebok oldalt es neked nem szol rola, vagy meg kelet volna azert beszelni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem így normális.

Nem is értem, mit kell ezen megbeszélni? Oda regisztrál, ahova akar (legális kereteken belül)... Felnőtt, cselekvőképes ember, nem?

2019. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha a gyereketekről nyit egy oldalt azt igen, de egyébként nem.


amúgy nem is értem.

2019. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egy regisztrációt megbeszélni?
2019. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem miért kellett volna megbeszélni, ha nem a közös gyermekről tölt fel képeket, hanem sajàt magàról, akkor ezen nincs mit megbeszélni, felnőtt emberek vagytok.
2019. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
O tud a gyk fiokodrol es errol a kerdesrol? Naaaa?
2019. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom. Azt megbeszelitek, elmehet-e szarni?
2019. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kellene ezen megbeszélni? Ugye nem képzeled azt, hogy engedélyt kellene kérnie tőled vagy egyáltalán szólnia kéne arról, hogy csinál magának egy facebook profilt? Jogos az előttem szóló kérdése, WC-re is csak a te engedélyeddel mehet? Mert ez tök ugyanaz a kategória.
2019. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell megbeszelni ezen? Beteges birtoklasi maniad van,Kerdezo. Az ilyeneket csaljak meg az emberek meg kocsmaba menekul majd eloled.


Majd figyeld meg,h egyre tobbet dolgozik es marad tavol toled.

N/40

2019. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kell megbeszélni? Teljesen normális. Max a közös face profilt kell megbeszélni ha azt akar nyitni. Arról nem árt ha tud a másik fél, hiszen az ő neve is ott lesz.
2019. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Vagy ha a gyerekről rak fel fotókat, én legalábbis erre érzékeny vagyok. A párom felnőtt ember, saját magával azt kezd, amit akar.

2019. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!