Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ennyire erős megjegyzéseket tenni a pártokra, ha "dühösek" vagytok? Megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Gyakran, ha összeveszünk a párommal vagy nem tetszik neki, amit mondok nagyon sértő megjegyzéseket szokott mondani.Pl.:fogyatékos gondolkodású, szar az élete, póráz van a nyaka körül. Egyszer nagyon részegen azt mondta, hogy gyűlöl... Tény, hogy az után, hogy kérdőre vontam valamiért.. A másik:Elég rugalmas természet vagyok, gyakorlatilag sosem mondok semmire nemet.. Most 3év után van, hogy egyszer - kétszer megjegyzés, ha nem tetszik valami,de ő nem igazán tudja tolerálni és ilyenekkel sérteget, mintha pokollá tenném az életét... Annyira bánt, pedig mindent megteszel, ami tőlem telik. Majdnem mindig én kezdeményezem a bocsánatkérést/békülést is.
2019. ápr. 8. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nincs megelégedve önmagával és rajtad vezeti le a frusztrációját, ami természetesen nem normális.

Valószínűleg nem is szeret már téged, vagy soha nem is szeretett, csak tulajdonként kezelt.

Kicsit hasonló voltam, bár úgy érzem, hogy némiképp sikerült már változtatnom magamon.

2019. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

megjegyeztem*

megteszek*

Elnézést az elírásokért.

2019. ápr. 8. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ilyeneket mond , azt félig úgy is gondolja. ....ezek után Te pitizel neki, ezért csinálja ....várja h mikor fogsz végleg kibukni s akkor pattanhat , hogy te egy hisztérika vagy.
2019. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mármint az lesz az indoka , hogy túl sokat hisztizel.
2019. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért! Nem tom fiu vagy lany vagy vagy hogy homoszexuális kapcsolat mert ezeket mindig máshogy kell kezelni de abban megegyeznek hogy ki kell álnod magadert és nem mindig neked kell bocsánatot kérni vagy kezdeményezni!
2019. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezem, hogy lehet ilyen emberrel együtt lenni, élni????? Soha nem mondtam ilyet és el sem fogadnám, ha ilyeneket mondana nekem a párom. Mondjuk, nálam már maga az, hogy veszekszünk, szakító ok lenne.
2019. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2019. ápr. 8. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valami ilyesmit mondana én csak lazán fognék egy bögre italt, be a gép elé és közölném ott az ajtó ha nem tetszik.
2019. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!