Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, biztonságban éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, biztonságban éreznétek magatokat egy olyan férfi mellett, akinél mindig van bicska, paprykaspray, vagy egy professzionális csúzli? Nem egyszerre természetesen.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
paprika spray nálam is van.
2019. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha van fizikai ereje, az is elég... :) Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló.
2019. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Erről nekem Oroszország jut eszembe, és ezt egyáltalán nem dicséretnek szántam.
2019. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a gesztusaiból nem érezném úgy, hogy ellenem akarja őket használni, akkor igen.
2019. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Awwwwww


Professzionáis csúzli. Elképzelem, ahogy 3 nagydarab megtámadja, ő meg előkapja a csúzlit, a professzionálisat természetesen, és csípőből tüzelve mind a hármat lecsúzlizza.

2019. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Csak emiatt nem. Ha nem tudja használni kb semmi értelme nincs, sőt nagyobb hátrány mintha nem lenne mert simán elveszik tőle. Birom amikor úgy tartanak önvédelmi fegyvereket, hogy egyébként a használatukhoz gyakorlatban nem értenek. Alapvetően bármilyen fegyverrel szemben meg tudod magad védeni, ha megtanulod, hogy hogyan kell mondjuk elvenni a másiktól. Nem egyszer voltam már olyan helyzetben, ahol a nagy jampik előkaptak valami fegyvert egy összeszólalkozásnál. Nálunk a társaságban mindenki tanult önvédelmet évekig, nevetve vették el az összestől a kést, viperát, boxert stb-t.

De természetesen ha tudja ezeket megfelelően használni akkor nagyon helyes. Nekem is van a kulccsomómon egy rejtett kiskés. Nem vagyok rá büszke, inkább soha ne kelljen használni. De simán múlhat rajta az életed is.

2019. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Nálam meg gázpisztoly van mindig (engedéllyel).

N27

2019. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

“Nálunk a társaságban mindenki tanult önvédelmet évekig, nevetve vették el az összestől a kést, viperát, boxert stb-t.”


Ahham, mesélj még!


Vajon miért kezdik az összes komoly önvédelmi oktatást azzal, hogy késes (főleg ha többen van) támadó ellen futunk. Nem, nem azért, mert az önvédelem dummies tanfolyam, hanem azért, mert a késes támadó az esetek 99%-ban akkor is komoly sérülést okoz, ha sikerül elvenni tőle.


Én tudok komolyan küzdősportolót (tehát nem “tanultunk önvédelmet”) aki elvett 2:1 ellen tamadoktól kést. A játszva kategóriához képest csúnya sérüléseket szenvedett. Tudok olyat, aki ezzel foglalkozik, mégis mikor többen kést vettek elő, és a barátnőjével volt, akkor odaadta a tárcát, mert lehet, hogy ő kezd valamit, de a lány nem.


Amit te nyomsz, az tipikusan az önvédelmet a Chuck Norris VHS-ről tanulók, vagy a falusi karate önképző edzőteremben az üreseket az édes-savanyú leves kínai nevén hívó, majd a végén egymásnak egyre komolyabb hős tetteket mesélő színvonal.



Ugyanez igaz mindenkire aki azt gondolja, hogy késes támadók ellen majd paprika spray-vel vagy gázpisztolyt rántva védekezik. A spray a nagyszájú, de nem túl veszélyes kötekedő, a részeg ellen jó. De a komoly támadó nem így jön, mint a filmekben, hogy 5 méterre elkezdi pörgetni a kést. Ott mire meglátod már a nyakadnál vagy a hasadnál van. Nem veszel elő te ott semmit.

2019. ápr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Mar 40 eves vagyok de ilyenem nem volt és soha nem kellett hogy legyen.

Ezek mire jók ?

2019. ápr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es? Csúzlid sem? A profeszionális? Hát te nem akarod megvédeni magad és a családod? Ez veszélyes!
2019. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!