Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyerekes pasival kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes pasival kapcsolat?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatàbòl van egy gyermeke.Imàdja ezzel nincs gond,èn is szeretem a kicsit,csak az a gond,mintha elvàrnà,hogy körülöttük sürögjek forogjak,mikor ott a gyerek.Nem èl velünk,igyekszik elhozni a gyereket kèthetente,de amikor ott a gyerek mondta,hogy "gyakorlàs"gyanànt fürdessem.Èn viszont mèg türelmetlenebb vagyok ùgy èrzem.Eljàtszom a gyerekkel meg minden,csak neki minden körülötte forog.Megèrtem hogy a gyerek az első,de ha ott van a gyerek ne az legyen termèszetes,hogy èn rohanok el a boltba venni piskótàt mert a gyerek megkìvánta.Anyàm szerint ha lesz sajàtom az teljesen màs lesz,ès fiatal vagyok mèg màs gyerekèvel foglalkozni.Mert mikor ott van kèt napig,főleg èn jàtszom vele sokat.Mindenèrt nyafog,ès kiszolgaltatja magàt holott hètèves màr.Baràtom szerint nők önzőek ès azt szeretnèk hogy minden körülöttük forogjon.

2019. ápr. 16. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális, hogy fiatalon más gyerekét kell nevelned. De most komolyan, nem volt hozzád illő gyermektelen férfi? Dunát lehet velük rekeszteni.

Szerintem ezt még addig dobd fel amíg lehet.

És keress olyat aki nem kényszerít bele semmibe.

2019. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy párkapcsolat, nem pedig egy család, a gyerek, pedig az ő gyereke meg az anyjáé. Persze, te is elmehetsz boltba, te is játszhatsz vele, te is fürdetheted (7 évest nem értem miért, akkor már én is önállóan fürödtem), de elsősorban, ezt a szülei csinálják, ne pedig te. Majd ha család lesztek, vállalj nyilván nagyobb részt, de addig neked ezekkel semmi dolgod vagy felelősséged/kötelezettséged nincs.

32/f

2019. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
45%
Ez ugyanígy van fordított esetben is, de én is túlzásnak tartom, mint a többiek. Persze azt tudnod kell, hogy te mindig csak a második lehetsz mindenben, neki a gyerek lesz fontos és mindig rajta fog járni az esze. Neked azért nem való, mert így vélekedsz és neked is ezt nyomják hátulról, hogy nem lesz jó neked, stb., de ezt te döntöd el.
2019. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szar duma ez a "gyakorlás". Hiába fog ott állni fölötted és néz hogy átmész e a teszten, ég és föld mikor a saját gyermekedet fürdeted. Ezt nem fogja tudni letesztelni, csak elrontani az egészet. Gyakorolni gyakorolhatsz barátnő gyerekén, de ne a párod korábbi kapcsolatból lévő gyerekén... Maximum szívesség, jófejség ha megfürdeted, de nem gyakorlás...
2019. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
89%
Lelépnék. Nem azért, mert én nem bírnám a gyereket, hanem azért, mert szerintem nem normális dolog egy apától ez, hogy egy "idegen" nővel gondoztatja a gyerekét (felelős szülő eleve még a párja bemutatásával is vár és óvatosan kezeli)
2019. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
De ő elvàrja,hogy szeressem a gyereket ès ami ugye kènyszerszagù azt senki nem szereti.Kèrdezi vàrom-e màr,hogy elhozza a gyereket.Èn pedig jobban szeretek kettesben lenni vele,de ha megmondanàm èn lennèk a legnagyobb gyerekgyülölő,ès önző.
2019. ápr. 16. 14:15
 7/61 A kérdező kommentje:
Arra vàrt,idő volt míg bemutatott neki.
2019. ápr. 16. 14:20
 8/61 A kérdező kommentje:
Anyàm azt mondta ezt nem vàllalnà be,csak egy olyannal,aki egeszseges mèrtèkben szereti a gyerekèt.
2019. ápr. 16. 14:23
 9/61 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezt mondja, akkor kell hagyni a fenébe. Majd azt a szeretetet, amire most ő gondol, hogy elvár, akkor tudod gyakorolni, ha felgyülemlett mögöttetek akkora kapcsolati tőke, hogy akár saját gyereket is vállalatok, na akkor tudsz úgymond anyaszerepben lenni. Addig meg meg játszani vagy ahogy ő mondja, gyakorolni tudsz csak. De nem hinném, hogy ez közületek bárkinek kielégítő.

32/f

2019. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
81%

Anyádnak igaza van.


Ráadásul elorevetiti, mennyit foglalkozna a közös gyereketekkel.

2019. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!