Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bántalmazó kapcsolat javítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat javítása?

Figyelt kérdés

Segítség, nem látom át a helyzetem. A mostani kapcsolatban depressziós lettem, gyógyszert írtak fel, de nem jobb a helyzet. Ha valami bajom van, és el akarom mondani a páromnak, először nem figyel, nincs szemkontaktus, a hátát látom, ki be mászkál a helyiségből. Ha megkérem, hogy figyeljen, leül, durcáskodik, ironizál, bagatellizál. Ha azt mondom, nem tudok a depr. miatt rendesen élni, azt kapom: " tudom, szar vagyok, miattam érzed szarul magad, minek vagy velem". Én nem bántom, csak azt kérem, hogy pl a hétvégi programomat-amit nagy nehezen sikerül szervezni, mert a házán kell építkezni- keresztülszervezi, úgy csinál, mintha nem tudott volna róla, (én szoktam autóval vinnj ide oda) vagy hogy magányosnak érzem magam, kínomban a környéken sétálva idegeneket szólítok le beszélgetni. Durván és gúnyosan beszél, míg el nem bőgöm magam, utána öklözi a falat a fejem körül, hogy hagyjam abba a sírást, de volt már fojtogatás is, meg a visszafojtott sírásra is üvölt. 3 és fél éves kapcsolat. Megkérte a kezemet, néha nagyon kedves. Hogyan lehet javítani a helyzeten. Minden megtakarításom a házára ment, kirúgtak a depresszió, sírógörcsök, és a gyógyszer miatti alvászavaraim miatt, nincs hova mennem.

Lehet javítani a kapcsolaton?


2019. ápr. 17. 01:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy az a normálatlan nő aki azzal a fogyatékos pasival van Sárbogárdon?
2019. ápr. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fogják mondani hogy tedd lapátra mert a helyzet CSAK súlyosabb lesz. Mert ha nem bánt senki akkor már nem fogod tudni sajnáltatni magad.
2019. ápr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a pénz, amiért megérné kitartani egy ilyen nárcisztikus agresszor mellett.

Miatta vagy beteg!

2019. ápr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy bántalmazó kapcsolatot nem javítani, hanem megszüntetni kéne.

De ezt egy Stockholm-szindrómásnak hiába mondjuk...

2019. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Fél éve van ez, mióta megtorpantunk miattam, és nem halad a ház. Előtte csak ha nagyon berúgott, akkor volt ilyen 1x, 2x. Ő is kivan a munkától. Menne már el pestről. Most csak havonta kéthavonta van komolyabb témáknál. Ezek miatt gondolom, hogy lehet javítani. Én is rinyának tartottam a depressziót, de benne lenni elég nehez nekem, neki se jó ez. Letompultam stb
2019. ápr. 17. 08:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről. Ha nem változik, nem hallgat meg, akkor szakíts. Még egy utolsó esélyt adhatsz a dolognak
2019. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a phasznak vagy vele?
2019. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy kezdjek a beszélgetésbe, hogy ne felhúzza magát, hanem empátiát váltsak ki.
2019. ápr. 17. 09:02
 9/25 A kérdező kommentje:
..és ez már Stockholm szindrómának számíthat?
2019. ápr. 17. 10:16
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

"Minden megtakarításom a házára ment"


Normális vagy te?

Már hónapokkal ezelőtt leírtuk, hogy menekülj ettől az alaktól. Nem tetted meg, ellenben itt sírsz azóta is. Menthetetlen vagy. Nem fogod ott hagyni, már így is teljesen tönkre tett anyagilag és mentálisan is. A végén vslami diliházban fogsz kikötni.

2019. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!