Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit ertetek el eddig egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ertetek el eddig egyutt a parkapcsolatotok alatt az evek soran?

Figyelt kérdés
Evek ota egyutt vagyunk a parommal, de olyan, mintha azota nem tortent volna semmi. Akik tobb eve egyutt vannak, nem csak 1-2, ti mit tudnatok mondani, merre haladt a kozos eletetek?
2019. ápr. 22. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Már gond nélkül mer fingani.
2019. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

5 éve vagyunk együtt, van egy csodás, okos gyerekünk, útban a második, vettünk lakást, autót, dolgozunk mindketten, egyre jobb helyeken, egyre több pénzért. Nem mindegy, hány évesek vagytok.


23 évesen ugyanígy ötéves kapcsolatban úgy néztünk ki, hogy volt egy közös albink meg elvégeztük az egyetemet. Elég, ha egy kapcsolat van az életben, ahol már simán mennek a dolgok és sok minden történik.

2019. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
2 hónap után együttélés, fél év után első közös vállalkozás, 1 év után lagzi, 2 év után jött a második kutya XD közben a gyerekprogram is megy, és még sok-sok tervünk, célunk van. A korábbi párjaimmal kb sehova nem haladtam, az elsővel huszonéves korunk elején ültünk a langyos vízben, 3 év után költöztünk egyáltalán össze, vele 6 év ment a kukába. A másodikkal a legelejétől együtt éltünk, de sokat piáltunk, veszekedtünk, nem fejlődött a kapcsolatunk sehova, újabb évek mentek a kukába. Ha valami nem halad, az általában nem jó jel, de minden kapcsolat más, mindenkinek más az igénye. Ha jól tudom, egyik exemnek sincs még most sem családja, nem is házasok, valószínűleg nekik ez nem annyira igényük. Örülök, hogy mi a férjemmel egy hullámhosszon vagyunk, és zajlik az életünk :)
2019. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
24 voltam, mar 28 vagyok, osszekoltoztunk, de ennyi. Parom a penzre fog sok mindent, nekem adnanak a szuleim is erre-arra, de ugy voltam vele, varjunk amig neki is lesz. (Pl. jogsi, nekem kifizettek volna mar barmikor, de egyutt akartuk megcsinalni.) De kozben nem rakunk felre semmire, illetve ugy erzem, neha indokolatlan mennyiseget kolt el 1-1 bulira. Nem jar sokat, de akkor is sokallom az osszegeket amiket alkoholra kolt 1-1 ilyen esten. Kicsit olyan erzesem van, hogy nelkule sokkal jobban haladnek. Gyerekre nem vagyom, de a tobbi “tipikus” dolog jo lenne.
2019. ápr. 22. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő határozottan visszafog téged. Bele van kényelmesedve a kapcsolatotokba és ez jó is így neki. Azt javaslom ne várj rá azokkal a dolgokkal amiket írtál (pl. jogsi), hátha kicsit észbe kap. Mindenképp ülj le vele beszélni erről és a közös céloknak tűzzetek ki valamiféle határidőt. Beszéljétek meg hogy lesz pl. egy közös kalap (bankszámla vagy megtakarítás vagy egy párnahuzat...akármi), ahová havonta bizonyos összeget mindketten beledobtok, hogy meg tudjátok valósítani a céljaitokat.
2019. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

26 voltam, amikor 3 éve összejöttünk egy-egy bőrönddel a kezünkben. Azóta vettünk egy közös lakást, berendeztük, bejártuk fél Európát, most készülünk egy nagyobb amerikai útra. Szeretjük egymást, hamarosan összeházasodunk és szeretnék ráállni a gyerek projektre.

Fiatalok vagytok, nem vagytok elkésve semmivel.

2019. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!