Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyiért vettetek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vettetek vagy kaptatok eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Mennyit szokás költeni egy gyűrűre?

2019. júl. 24. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
30EFt.
2019. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Az enyém nagyjából 1-1.1 millió volt forintba átszámolva.
2019. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Átlagos családban 100e max. (egy pár)

Ez egy normális, de már igen szép gyűrűket lehet kapni.

Ha ennél több már rongyrázás.

2019. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan nem tudom de ahogy nézegettem 2-300 ezer forint körül mozognak a hasonlók. A mai napig szívfájdalom mert fekete gyémánt ami nagyon nagyon tetszik de legszivesebben megfojtottam volna a párom, hogy ennyit költött rá. Szerintem a 20-30 ezres gyűrű teljesen tökéletes, a többség úgy is a házassági karikagyűrűt fogja inkább hordani.
2019. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Átszámolva kb félmillió lehetett, de nem tudom a pontos árát. Külföldön élünk, megengedhette magának a férjem, a karikagyűrűink is 750000ft-ba kerültek (a kettő együtt) bár azokat már Magyarországon csináltattuk. Az eljegyzésiben és a női karikagyűrűben is sok gyémánt van, ez meg tudja dobni nagyon az árát.

Egyébként ha gyűrű nélkül vagy egy cirkónia köves ezüst gyűrűvel kérte volna meg a kezem, akkor is igent mondtam volna természetesen hiszen nem ez számít. Az áránál inkább az a tudat melengeti meg a szívemet, hogy tudom hogy nagyon sokáig keresgélte a tökéletes gyűrűt, sok katalógust átnézett, és végül egy egyedi különleges modellt rendelt meg az ékszerésztől.

Nincs ilyen, hogy "szokás" költeni, annyiba kerüljön a kiválasztott gyűrű, amennyit meg tudsz engedni, a legnagyobb hülyeség úgy "rázni a rongyot" ha amúgy nem telik rá, nem az ára miatt lesz különleges ez az alkalom!

Inkább a stílusát próbáld finoman kipuhatolni, milyen színű, fazonú tetszhet a lánynak, és a méretre is figyelj mert pl ha körben köves akkor nem, vagy nehezen tudnak rajta állítani!


29/N

2019. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mi nem merünk drága gyűrűt venni, mert nagyon fiatal vagyok hozzá képest és ne higyjék hogy a pénze miatt vagyok vele. Aztán később majd kapok egy szebbet, de nem az a fontos hanem hogy együtt legyünk.


Mi is külföldön vagyunk, hol éri meg gyűrűt venni otthon vagy németországban?

2019. júl. 24. 13:28
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan vegyetek olyan gyurut, amilyet szeretnetek, senki nem fogja tudni ranezesre, hogy az mennyi lehet. Plane Magyarorszagon alig van elterjedoben a gyemant viselese, igy a legtobb embernek eszebe se jut egy nagyobb, szep ko lattan, hogy "na, az biztos gyemant".
2019. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Én kb fél millióért néztem.Megmutattam neki,hogy ilyet szeretnék.
2019. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem a gyűrű ára határozza meg a boldogságot!!

Mi is megengedhettük volna magunknak de egy összvissz 20 ezres gyűrűnk van

2019. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Én kifejezetten kértem páromat, hogy ne költsön rá sokat, mert nem akarom. Plusz én nem vagyok az a gyémántos nő, így nemes opál gyűrűt csináltattunk. Egyedi tervezés, ami illik hozzám a kedvenc drágakővenmel. Nekem így a tökéletes. Az árát pedig nem tudom, mivel nem bolti, hanem egy ötvös ismerősöm csinálta. De elvileg 50e alatt van.
2019. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!