Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért most kérte meg a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért most kérte meg a kezem? Ti utána mit csinaltatok?

Figyelt kérdés

Jó volt így is és nem panaszkodok örülök neki csak nem értem miért így kért meg.

Itthon pizsamában voltam és nekem megvan a menzeszem is most szex sem lehet. Én azt hittem majd elmegyünk valahova és akkor kéri meg a kezem nyáron pl.


2019. dec. 19. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

Na egyből megjelentek a lehurrogók..

Szerintem megadhatta volna amódját, ami nem azt jelenti hogy tengerpart és palmafa meg lájkot hozó fb- ra való kell hogy legyen. De basszus legalabb annyira figyeljen hogy ne a görcstől fetrengve kelljen örülni neki. Nem birt volna ki pár napot? Nincs semmi bajom a pizsamas lánykéréssel sem, fel lehet ébresztenie hajnalban megnézni a napfelkeltét és ugy megkérni. Lesz..nám hogy pizsibe vagyok meg álmos meg kócos...de ne akkor amikor görcsölök, a mellem meg akkorara feszül mint 2 dinnye.

2019. dec. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Ezt vele beszéld meg.


Egyébként azt leszámítva, hogy megjött neked, szerintem ez cuki volt. Pár nappal azért lehetett volna hamarabb/később.

2019. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már beszéltem vele azért nem akarta később mert pár nap múlva már karácsony és ő nem karácsonykor akarta megkérni a kezem
2019. dec. 20. 10:45
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is otthon kérte meg a kezem (igaz előtte célzott rá hogy nem nyilvános területen akarja majd megtenni ha odajut), ráadásul pörköltszaftos mackónaci volt rajtam (egyébként sportos vagyok de aznap pont pörköltet csináltam, na :)). Nekünk így is tökéletes volt, szívhezszóló beszédet mondott és egy emlékezetes kis ajándékot (nem köves gyűrű) kaptam tőle.

Nem akkora nagy dolog a lánykérés, az esküvő meg az együtt eltöltött évek fényében fakulni fog, meg nem mindenki vágyik rá hogy fanfárok között tegye meg mindenki szeme láttára.

2019. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Megoszlanak a vélemények. Valakinek a körítés lényeg, attól érzi magát igazán különlegesnek. Engem pedig ettől a hideg rázott volna. Sokat beszélgettünk a párommal, hogy engem rosszul érintene, ha mások előtt, tömegben történne. Ez a mi pillanatunk, szeretném ha csak a miénk lenne. Nincs ott semmi keresnivalója a környéken csomó kémlelő szempárnak. Így ami másnak álom, nekem az nem az. Akkor van baj, ha a párod nem ismer annyira, hogy tudja neked mi tetszene és akkor is baj van, ha elégedetlen vagy a lánykérés módjával.
2020. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem is itthon kérte meg a kezem, de nekünk azért volt egy szép körítés. Napközben egyszer csak kaptam egy csokor rózsát, késő délután elmentünk vacsizni, és amikor hazamentünk akkor tette fel a nagy kérdést. Én örültem, hogy nem az étteremben kért meg, hanem itthon, mert tudtam, hogy el fogom sírni magam (ha egyszer megkérik a kezem). Ő is tudta, hogy ilyen vagyok, így volt szép, ahogy volt. Az évfordulónkon kérte meg december 2-án a kezem. :)

De ezt talán vele kellett volna megbeszélned.

2020. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nőként nem értem az ilyen nőket. Vagyis egyébként inkább úgy fogalmazok, hogy lányokat... Olvastam itt egyszer egy olyan hozzászólást is, hogy "a hegyekbe kérte meg a kezem, de én azt szerettem volna, ha Olaszországban kéri meg a St.Marco terén" Ó TE JÓSÁGOS ÉG!!!!!!! Istenem komolyan???? És ezt mégis honnan tudja magától egy férfi????

Te meg ugyd azt szeretted volna, ha nyáron... Aha értelek. Áruld már el nekem, hogy ezt vajon ő tudta??? Nyilván nem, különben nyáron kérte volna meg! Istenem nem tudom elhinni az ilyen nőket! Főleg azt nehéz elhinni, hogy egy ilyen egybites nő hogyan tud úgy magához láncolni egy pasit, hogy az még a kezét is megkérje?!?! Félreértés ne essék, nem akarok neked rosszat, Isten lássa lelkem!! Sok boldogságot kívánok!! Csak tényleg nem értem...

2022. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Azt még hozzátenném, hogy én annak is örültem volna, ha úgy kéri meg a kezem, hogy épp a wc-n ürítek! Dehát ez azért van, mert szeretem! Ahogy jobban belegondolok szerintem ezekből lesznek a válasok. Amikor egy olyan nőt vesz el valaki, akinek semmi sem elég jó, ráadásul még a gondolatait is ki kell találni! A jelenlevők mindig kivételek!
2022. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!