Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tudom, hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Párommal már lassan 4 éve együtt vagyunk és hát babát várunk. Nekem annyira fáj az, hogy még nem kérte meg a kezem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csodálkozik ha néha magamba vonulok és sírok. Mivel a számítógépre többet költ. Nem veszi észre magát. Lehet, hogy utalnom kéne rá? kérlek benneteket adjatok már valami tanácsot. Nem tudo, hogy mit tegyek.
2008. nov. 21. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Először is gratulálok a babához!:)

Nézd, nem vagy egyedül, csak itt az oldalon rengeteg ilyen kérdéssel találkoztam. Annyit tudok mondani, hogy persze h csodálkozik a párod, hiszen négy éve együtt vagytok, és úgy értelmezem a leírásodat, hogy ez a téma még nem került szóba köztetek? valószínű, hogy azt hiszi,Neked ez nem annyira fontos. Hisz így sem hozod szóba, mikor közös gyermeketek lesz!Tudod mit mondanak: néma gyereknek...Igenis hozd szóba, persze ne úgy, h "Miért nem kéred már meg a kezem?". Egyszerűen kérdezd meg,mit gondol az eljegyzésről, házasságról...hidd el, észreveszi magát!:)ne törj le!Aztán majd írj, mi volt!

2008. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a pasik szóból értenek. Elmondod neki, hogy ez fontos neked, és főleg azt hogy MIÉRT fontos. Ennyi az egész.
2008. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, néha a férfiaknak ezek nem annyira egyértelmű dolgok, és lehet csak az gondolja ezek a kis sírások csak a terhesség miatt vannak. Célozgass egy kicsit rá. Lehet ő is szeretné, csak úgy gondolja te még nem akarod.
2008. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Gondolom, a párodnak ez az állapot tökéletesen megfelel,s azért is nem tett komolyabb lépéseket.Önnek kell sajnos lépnie, mivel jön a baba!Nem szabad háttérbe huzódni, sírni, egyszerüen, fel kell rá hívnia a figyelmét arra, jön a baba, s felnött módjára kell gondolkodni!Szülőkre van szükség, stabil kapcsolatra, s a számítógép, ebben az esetben , mostmár, nem elsődleges!Keményebben kell Önnek fellépnie, döntés elé állítania a párját! Üdv.
2008. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rá kellene kérdezni, hogy nem gondolja-e úgy, hogy most, hogy jön a baba, esetleg összeházasodhatnátok? Vagy ha nem akarsz ennyire nyíltan rákérdezni, akkor esetleg szóbahozhatnád, hogy neked fontos lenne, hogy a kicsi apja egyben a férjed is legyen.


A pasik a szóból értenek igazán, a kis pityergéseket betudják a terhességnek, mert mindenhol azt hallják, hogy nem kell törődni ezekkel, mert ezek csak a hormonok (de ez persze nem így van...)

2008. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondani kell neki, hogy mit akarsz, hátha használ.. Mondjuk én nem vállaltam volna babát amíg el nem vesz feleségül.. (persze azért ha véletlenül becsúszik, abortuszra semmiképp nem mentem volna)
2008. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Annyit viszont tudnod kell, hogy a gyerek születése előtt apasági nyilatkozatot kell tennie, ami rádnézve nagyon megalázó szituáció lehet, főleg, ha fiatal vagy, vagy a gyerekhez túl fiatalnak látszol! Azért egy esküvő mégiscsak ünnep, és nem vesszőfutás az apasági nyilatkozathoz képest, de nem az ünnep a lényeg, hanem hogy ez egy olyan jogi aktus, amelyben közös felelősséget vállal két ember az elkövetkezendő életre, és gyerekekre. Ha szeret a barátod, akor ez nem okozhat neki problémát. Ha nem, akkor sajnos el kell gondolkodnod, hogyan tovább.
2008. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Őszintén már volt szó róla. Már nem nekem mondta,csak meghalódtam,hogy megszeretné kérni a kezemet. ez tavaly volt.karácsonykor szerette volna,csak nem tudom mi változott. amúgy jól megvagyunk minden,csak ez a rossz. Majd lesz valami.köszönöm a jó a tanácsokat mindenkitől.
2008. nov. 26. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi amikor megismerkedtünk (majdnem 7 évvel ezelőtt)mindent amit gondoltunk az életről és egyéb dolgokról, már az elején tisztáztunk.Tudtuk, hogy össze akrunk majd házasodni és baba csak úgy jöhet ha már ez megvolt.Terveztünk és minden teljesült.Idén nyáron összeházasodtunk, most pedig 22 hetes terhes vagyok.

Szerintem is beszélj vele, mond el neki mit szeretnél.

2008. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnálok minden leányzót, aki nem ismeri saját értékét.

aki büszke arra, hogy úgy sátorozik össze, hogy minél könnyebben kidobható legyen.


Talán, most a baba kapcsán rendeződnek a dolgok. Beszéld meg vele, hogy mit szeretnél. sok sikert!

2008. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!