Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit vegyek a munkatársamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a munkatársamnak (nő), akinek 30-án lesz az eljegyzése?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék olyan hatalmas dolgot venni,csak hogy mégis lássa hogy eszembe jutott. 3 hónaja dolgozunk együtt... Köszi az ötleteket:)
2008. nov. 22. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szép eljegyzési képeslappal gratulálnék. Ajándékot ráérsz venni az esküvőre is! ;)
2008. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,erre én is gondoltam,de attól tartok ez kevés lesz...Nem?
2008. nov. 22. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz keves a kepeslap, mert 3 honapja dolgoztok egyutt, ez nem hosszu ido, es ez "csak" eljegyzes. Ha gondolod, vegyel egy finom, markas, szep deszertet melleje, azert azok sem ket fillerbe kerulnek mar (sajnos).

Ja, es egy nagyon szep idezetet is keressel, amit a lapba fogsz beleirni!

2008. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkatàrsam eljegyzés utàn költözött össze pàrjàval,igy a lakàsba vettünk neki egy disznövényt.

Viszont ha ök màr rég együtt élnek,vagy most sem fognak még,akkor lepd meg öt két mozijeggyel,ahovà a pàrjàval mehet,de a 3 honap nem sok,nem hiszem hogy muszàly nagy meglepetést venned.

Max sütöl neki te egy tortàt,de szerintem az elöbbiekben leirt képeslap+bonbon böven megteszi.

Gondolj arra ö venne neked olyan nagy értéket?

Mert nekem van egy szomszédom,alig ismerem 2 honapja,babàja született,vettem neki egy csomag pelust meg egy csokor viràgot,de biztos vagyok benne ö nem vesz 2 honap mulva az én babàmnak semmit.

Söt a legjobb baràtnöm a környéken szülinapozott,én vettem neki dràga kàvés pohàr készletet,ö meg meglepett a szülinapomkor egy pàr baba zoknival....

Érdekes eset volt,de ezt csak azért irtam le,hogy ne szégyeldd magad mert te csak egy képeslapot veszel!

Aki akar az tud annak is örülni!

2008. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hárman vagyunk alkalmazottak... és így nem is nagyon jövünk ki egymással,akinek az eljegyzése lesz,azzal nem vagyunk túl jóbaegy két incidens miatt,de azért szeretnénk a másik munkatársammal meglepi őt. Urolsó hozzászólónak...Velem is történtek már hasonlóak,ezért szeretnék mérlegelni,és köszönöm mindenkinek a hasznos ötleteket,úgyhogy sztem veszünk egy bon bont képeslappal,és lehetséges hogy sütünk egy tortát is:)
2008. nov. 23. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vagyél neki egy szál virágot, amit egy kutyaszaba szúrva adsz át. Ezzel figyelmes is vagy és a nemtetszésedet is kifejezed a magaviseletét illetően.
2009. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fránya klaviatúra... Szóval egy szál virág, egy kutyaszarban az ötletem.
2009. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráérsz a lagziba ajándékot venni de ha nekeem szólsz én neked anyiba tudok segíteni hogy kerítünk nekik a lagziba zenészt vőfélyt ebben tudok segíteni meg videósban ha érdekel írj!sztmariann25@gmail.com
2009. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!