Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit mondjak neki ha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki ha meg akarom kérni a kezét?

Figyelt kérdés

A párom a nyáron megkérte a kezem, igent mondtam, nem volt nálunk semmi vacsi, ebéd.. Karácsonyra egy gyűrűt választott ki és én ugy gondolnám hogy megkérném a kezét de mit is mondjak?


"leszel a férjem"

hát nem tudom ez furin hangzik :S SEGÍTSÉG!!!


2008. nov. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha egyszer már megkérte a kezed, és te igent mondtál neki, akkor most miért akarod megkérni az ő kezét?
2008. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert szeretném, ha már adok neki egy gyűrűt ,akkor ne csak ugy adjam hanem most én is megkérénm a kezét :D
2008. nov. 23. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Hú, ez az új divat? Vagy mi? Miért kéne neked is megkérned?
2008. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Én sosem értettem, hogy miért kell itt ilyeneket kérdezni, mit mondjak, mit kell mondani, hogy mondjam... Nincs erre semmi szabály hogy mit és hogyan kell. Szerintem mindenkinek azt kell mondania, amit érez, ezt meg más ember nem mondhatja meg, és úgy ahogy érzi, ahogy a szívéből jön...(mondd el, hogy mit érzel iránta, és hogy te is szeretnéd megkérni a kezét ezzel a gyűrűvel...)
2008. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!