Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezem?

Figyelt kérdés
Már évek óta együtt vagyunk nagyon szeretjük egymást jól megvagyunk és azt mondja majd pár év múlva fogja megkérni a kezem. De miért nem hamarabb? Erre nem adott értelmes választ, mert "ő se tudja és megmagyarázni sem bírja". Nem értem mi lehet a gond. :( Valaki volt hasonló helyzetben? Mi lehet a baj?

2020. júl. 6. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Egyik barátnőmék hét évig voltak együtt, mire a barátja megkérte a kezét, és most nagyon boldogok :)

Gondolom me gakar bizonyosodni arról, hogy tényleg egymásnak lettetek teremtve, mert nem szeretné azt, hogy összeházasodtok, és 1-2 év múlva elváljatok, ahogy sajnos sokan teszik mostanság.

2020. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Velem is volt ilyen. Mellettem várta az "igazit". Nem túl humánus dolog, én le is léptem, mert megalázó volt számomra. Egy férfi 1-2 év alatt elbírja dönteni tervez-e az adott nővel hosszú távon. Ha addig nem történik semmim akkor döntött, csak nem egyenes...
2020. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mi úgy beszéltük meg, hogy esküvőt azt majd jó pár év múlva szeretnénk, de eljegyzést hamarabb. Viszont egyiküknek sem gond, ha az eljegyzés és az esküvő között több év telik el. De én is erre gondolok, hogy 100%-osan biztos szeretne lenni abban, hogy örökre együtt maradunk-e... Ezt megértem, de nekünk erős a kapcsolatunk ezért gondolkozom azon, hogy talán más miatt halogatja...
2020. júl. 6. 21:23
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek párt, akik 10 évig voltak együtt és utána mentek szét, esküvő nélkül. Vannak gyáva emberek, akik nem veszik figyelembe, hogy rájuk pocsékolja a másik fél az élete javát. Akarod? Akkor mondd ki!
2020. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: Köszönöm a te véleményed is. Remélem nálunk nem erről van szó, legalábbis én nagyon úgy látom, hogy nem ez állhat szerencsére a dolog mögött, de akkor sem értem, hogy ha ennyire szeretjük egymást, akkor miért nem lehetne eljegyzés? Mi akadálya van? Miért kell rá várni, ha már eldöntöttük vagy két éve?... Nagyon sajnálom, hogy te így jártál. Kívánom, hogy sikerüljön egy normális partnert találnod:) Én sem azon szomorkodom, hogy nem jó a kapcsolatunk, csak nem értem a halogatást :/
2020. júl. 6. 21:26
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
7 éve vagyunk együtt, nem volt leánykérés, egyszerűen nem tudunk most összehozni egy esküvőt, így meg elég nevetséges lenne a jegybenjárósdi, meg hetente kétszer megválaszolni a "mikor lesz az esküvő?" kérdést, főleg azzal, hogy "hát majd egyszer a kövi 10 évben lol"
2020. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
4: Igen így van... Én is úgy vagyok vele, ha nem megy nem érdemes erőltetni, mert azzal csak rosszabb lehet... De már komolyan elkezdtem gondolkozni azon, hogy ha nagyon szeretjük egymást, összeillünk, nagyon jól elvagyunk, mással nem is tudnánk együtt lenni főleg nem ilyen jól, akkor miért nem lehet egy gyűrűvel megpecsétekni a kapcsolatot? Kinek árt? Főleg azt nem értem, ha szeretné eljegyzést velem, akkor mire vár??
2020. júl. 6. 21:28
 8/23 A kérdező kommentje:
Velünk az a helyzet, hogy körülöttünk sokan esküvő előtt évekig jegyben járnak a párok, és mi is így szeretnénk. De megértem a véleményed igaz az is, amit mondasz.
2020. júl. 6. 21:30
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok.
2020. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Egyes, az a baj h aki 2 év alatt nem tudja eldonteni h az adott csaj örökre kell e neki, az onnantól már csak azért van vele, mert még nem talált jobbat. Ez van. Tapasztalat.
2020. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!