Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jegyezted el a párodat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jegyezted el a párodat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Igaz èn Nő vagyok, engem először 3. Èv fordulònkon, Egy telhessen àtlagosnapon köves gyűrűvel. Amit èn nem szeretek. Nem lett a vège mert kiderült, folyamatossan megcsalt!

Jelenlegi pàrommal 3,8 ève vagyunk együtt. De mèg nem làtni kilàtàsban..

2020. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Teljessen*
2020. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

A barátom úgyse használja ezt az oldalt, szóval ha nem probléma, női szemszögből írom le.

Mindig is imádtunk túrázni, rengeteget járunk el, több ország hegyeit és erdeit végigjártuk már. Skóciában élünk és ott van egy kedvenc helyem, és egyik nap felvetette, hogy menjünk el oda, hiszen egy ideje már nem voltunk ott. Felmentünk, ott voltunk a kedvenc szakaszomnál és ott történt meg. Nem tagadom, meghatottságomtól elsírtam magam.

Amit csak egy nappal később tudtam meg, hogy előre felküldte az egyik barátját, hogy titokban vegye videóra a reakciómat. Miután ez megvolt, minket megkerülve hazament, hogy ne rontsa el a pillanatot.

[link] Itt történt.

2020. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Oh.. Biztos csodàlatos lehetett 🤗 Sok boldogsàgot ès Gratulàlok 🤗
2020. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Köszönöm, kedves vagy! 😊

2020. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Miòta vagytok hàzasok? 🤗 Meg ha szabad megkérdezni, miòta voltatok együtt? 😊

2020. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

#6

Négy év után, pár hónappal a diplomaosztónk után kért meg. Az első egyetemi évünk alatt jöttünk össze és gyakorlatilag végig együtt voltunk.

Még csak egy éve vagyunk házasok.

2020. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor köztetek nagy a harmònia!🤗 S mèg 1x kìvànom, vagy mèg! 100 èvig !!😊
2020. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy olyan városba utaztunk pihenni, ahol van lakatfal. Odamentünk, megnéztük a lakatokat, majd kivett egyet a zsebéből, hogy hozott ő is. Belekarcoltuk a kezdőbetűinket, feltettük, már itt olvadoztam. Aztán mondta, hogy van még valami, és elővette a gyűrűt. 😊 Csodaszép volt, imádom, hogy benne volt a tervezés, de mégis meghitt és spontán volt.
2020. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz női szemszögből...

Nekem nyaraláskor kérte meg férjem a kezemet.

Egyki barátjával és annak barátnőjével 4esben nyaralni voltunk. Egyik délután a város volt a program, akkor kitalálták a fiúk, hogy váljunk ketté. Ők beülnek valahova sörözni, mi meg menjünk el valamerre shoppingolni, vagy fagyizni a csajjal. Kiderült ekkor vették meg nekem a gyűrűt. Visszaértünk a szállásra, negvacsiztunk, azt férjem kitalalta menjünk ki a medencéhez, csináljunk egy éjszakai fürdőzést. Én gyanutlanul benne is voltam, a csaj is jött volna, de férjem haverja valami mondva csinált okkal hamar lebeszélte róla. Nekem fel sem tűnt. Kimentünk a medencékhez, fürödtünk, beszélgettünk, sokat ölelkeztünk, tiszta romantikus volt. Aztán kiszálltunk a vízből, odament a cuccunkhoz gyorsan, majd megölelt, mikor odaértem, hogy mindani szeretne valamit. Ekkor letérdelt és megkérte a kezemet.

Természetesen igent mondtam.

Ekkor 3 éve voltunk együtt, szinte ennyi ideje is már együtt laktunk. A babatervezés is elkezdődött már akkor, de még nem voltam terhes.

Az eljegyzés után fél évvel 2 tanuval házasodtunk össze.

2020. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!