Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogyan, mikor, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan, mikor, hol kérték meg a kezét? :)

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Sehogyan

Semmikor

Sehol

2020. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

1./Család előtt

2./Kocsiban

3./Otthon.

2020. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
2+ Az elsőt kívéve-mindegyik váratlanul ért és abszolút nem számítottam rá.
2020. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsére sehogy. Ha akarnánk házasodni akkor se lenne ilyen felesleges pénzszórás mutiba.
2020. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi ezt csak simán megbeszéltük. Sosem voltam házasságpárti és sosem vágytam rá, de neki ez fontos volt, így megbeszéltük, találtunk időpontot és mindenféle puccos esküvő vagy lagzi nélkül szerveztünk a barátainkkal egy kis ünneplést. Gyűrűnk sincs, mert nem hordok semmilyen érkszert a bőröm érzékenysége miatt és tök felesleges lett volna erre költeni. De mi már csak ilyen abszolút hagyományellenes emberek vagyunk :)
2020. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy..
2020. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
3 éve, karácsonykor, a család szeme láttára, a párom letérdelt elém, és... :)
2020. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

1. Ismerkedesunk 10.evfordulojan egy etteremben, azt hitte elokelobb etterem lesz, valojaban egy menza volt, csak mi voltunk ketten es vacsora felenel felbukkant egy szintiboy is aki zambojimmy dalokat enekelt. En jokedvemben a helyzet abszurditasan becsiptem a bortol, sirva nyihogtam es akkor megkerte a kezem. Aztan kijozanito seta hazaig.


2. Egy barati parral vacsi, ahol jokedvemben becsiptem (bar nem ugy tunik de kb evi 3-4szer iszok alkoholt es ilyenkor igy jarok) viszont az elfogyasztott kajatol iszonyat gazkepzodesem lett, igy mar csak arra vagytam h hazajussunk valahogy, parom meg mint utobb kiderult epp aznapra szanta a lany(nem)keresemet. Igy javasolta h ne vigyenek haza minket, setalunk. Ezen kibuktam es nyafiztam, nagyon romantikus volt,dehat fene sem sejtette:S Egy szep volgy tetejen kozolte h lepjunk szintet es elovette a gyurut, en meg tetettem a hulyet h mit szeretne kerdezni? Akkor megkerdezte hogy lennek-e a felesege, en boldogan a nyakaba ugrottam, majd tetezte azzal h setaljunk haza kerulouton, en billegtem becsipve, o meg szofosast kapott 2km-en at:)))))

2020. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
38%

Semmikor sehogyan nem is lessz.

Talàn majd egyszer valamikor a következő èletemben.. Bàr sokat hallottam hogy ìgy meg ùgy.. Aztàn semmi sehol!

2020. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Exem a 20. szülinapomon a szobàjàban kért meg. Végül vele szakítottam.

A férjem 2,5 hónap utàn kért meg az augusztus 20.- i tüzijàték alatt nàlam.😊. 1,5 év kapcsolat utàn hàzasodtunk össze, karàcsony előtt picivel. Csak szűk csalàdi baràti körben, aztàn elmentünk ebédelni, tortàzni. Kicsi de annàl hangulatosabb esküvőnk volt, főleg a karàcsonyi dekoràciók miatt😊. Mindig erre vàgytam, a puccparàdé nem az én vilàgom.

Most màr 10 éve vagyunk együtt.:) 2 hónapja fogadtunk örökbe közösen egy kiskutyàt❤️🐾

2020. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!