Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha valaki megkéri a kezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megkéri a kezem, akkor mi történik, ha ''igen'' helyett azt mondom, hogy ''aha''? Érvényes?

Figyelt kérdés
Én ilyen lázadó vagyok. Nem szeretek csalódást okozni, de ha valamit csinálok, akkor azt úgy, ahogyan én akarom! Még felvetődött bennem a ''ja'' a ''miért ne?'' és a ''hogyne'' is. Nem tudom melyik legyen, így úgy döntöttem, ha megtörténik a szerepcsere és majd a párom fog előttem térdelni, akkor aha lesz a válaszom, az esküvőn pedig, ha meg kell erősítenem akaratomat, akkor azt mondom, hogy ja, de a többinek valahogy nem találtam helyet, pedig ezek a kedvenc szavaim. De ne aggódjatok! Az igen sem marad el, azt a válóperre fogom tartogatni. Így is ér majd? Ez ügyben indítottam is szavazást!
2020. júl. 11. 07:29
A kérdező szavazást indított:
Ja
Miért ne?
Aha
Hogyne
34 szavazat
1 2 3
 1/25 tgt ***** válasza:
85%
Ha egy ilyen kérdésnél nyegléskednél, és olyan választ adnál, hogy "ja" meg "miért ne", akkor én a fiú helyett úgy otthagynálak, mint a szrt.
2020. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Úristen ne házasodj és a kezed se kérjék meg.

Elég kiábrándító lesz ha ezt mondod aha másnap már mondhatod is arra ha szakítanak veled, hogy igen.


Ennyire igénytelen ne legyél már.

2020. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2-es, de az hogy működik? Mármint a szakítás. Odajön a párom és megkérdezi romantikusan: szakítanál velem?
2020. júl. 11. 07:46
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, egy ekkora rakás szerencsétlenségnek, ,int amilyen te vagy, az életben nem fogják megkérni a kezét. Arra használ csak a párod, amire jó vagy.
2020. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4-es, ezen most elszomorodtam. Még egy könnyet is elmorzsoltam a szerencsétlenség szónál, mire a ''az életben nem fogják megkérni a kezét'' részhez értem, szabályosan zokogtam! Most miért kell ilyennek lenni? Bánatomban kénytelen voltam arra a döntésre jutni, hogy a ''ja'' helyett ''persze'' lesz, az biztatóbb. De csak miattatok.
2020. júl. 11. 07:52
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Se nem vicces, se nem frappáns amiket felsoroltál.

Lázadónak vallod magad, de csak éretlen vagy korban és érzelmileg is.

2020. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6-os, Komolyan? Meddig kell érnem? Aratásig?
2020. júl. 11. 07:56
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez kettőtökről szól, nem rólad.. sok nő el van tévedve az esküvő, lánykérés dolgoknál rendesen. A pasi nem azért kéri meg jó esetben a kezed, mert Te akarod. Azért kéri meg a kezed, mert ő akarja és úgy érzi, hogy Te is és a kapcsolat is készenáll. Hiszed vagy sem, a férfi fejében is van kép a tökéletes eljegyzésről.

Az aha, ja, persze meg ilyen valaszok a hétköznapi életben is sokszor flegmának vagy kényszeredettnek hatnak.


Ha neked ennyire fontos, hogy ne igent mondj, akkor még akkor kérdezz rá a srácnál, hogy őt ez zavarná-e vagy sem, amikor még nagyon nem tartotok ott. Pl amikor először felmerül, hogy akartok-e általánosságban házasodni, fontos nektek ez, vagy csak papír stb (az ilyenek a legtöbb pár úgyis megbeszéli az elején, amikor komolyodik a kapcsolat). Szóval itt kérdezd meg tőle. Ha neki fontos az "igen" szó, akkor, ha pár év múlva megkéri a kezed, légy tekintettel a kérésére és ha hozzá szeretnél menni igent mondj.


23N

2020. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Hű...Te aztán különleges vagy..

Kitűnsz a tömegből,annyira van stílusod..igen ez a legjobb kifejezés rá 🤣🤣🤣

2020. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm! Jólesik az elismerés. Mivel Te észrevetted a rejtett tehetségemet és nem gázoltál bele padlógázzal a lelkembe, úgy vélem, hogy Te magad is különleges lehetsz, ilyesfajta képességgel nem mindenki rendelkezik ám!
2020. júl. 11. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!