Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Összeházasodnál a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnál a pároddal, ha kiderülne róla ez?

Figyelt kérdés

Kb fél éve jegyeztük el egymást a barátnőmmel. Nemrég kiderült, (egy volt koleszos közös ismerős révén) hogy egyetem alatt 1 évig leszbikus kapcsolatban élt egy lánnyal, és más, rövidebb homoszexuális kapcsolatai is voltak.

Én gyerekeket akarok és normális családot.

Ő azt mondja, hogy ennek vége, és többé nem érdeklik a nők, ez egy ifjúkori kísérletezés volt, ő is csak családot és gyerekeket akar velem.


Nem nagyon van kedvem ahhoz, hogy pár év múlva lelépjen egy nővel és a gyerekeimmel.


Tudom, hogy más nők meg egy másik férfival lépnek le, van valahogy egy olyan érzésem, hogy én meg tudom adni neki, amit egy férfi tud adni, de egy nővel szemben eszköztelen, versenyképtelen lennék.


Vélemények? 38F



2020. júl. 12. 21:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem tudsz teljesen mértékben bizni a szerelmed szavaiban?

Igeeen. Bármikor leléphetne más pasival is. De bárki. Akkor most senki se házasodjon? :)

Egy kis őrültség akkor belefért, már veled tervez csak. Nyugodj meg.

2020. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Bárkinél benne van a pakliban,h fogja,és odébb áll.

Ha ennyire bizalmatlan vagy Vele kapcsolatban,értelmetlen az egész.

2020. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Állítólag a nemi irányultság nem tud változni. Akkor most mégis tud változni? Ha akkor leszbikus volt, most egyszerre hetero lett? Hogy van ez? Kigyógyult?
2020. júl. 12. 21:51
 4/37 anonim ***** válasza:
20%
Nem házasodnék össze vele.
2020. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
27%
Nem venném el a helyedben. 1 év hosszú idő és a cselekedete árulkodik-szemben a beszéddel. Biszex. Ez a valóság.
2020. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Inkább biszex. Szerintem mégis van,aki még ilyenkor is jobban vonzódik az egyik nemhez
2020. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%

Ő bi, hetero dominanciával.


Én nő vagyok, nem mennék hozzá bi pasihoz (nem is járnék vele), pedig alapvetően elég nyitottnak tartom magam.

2020. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
8%

Kizárt.


Ezért kizárt: "Ő azt mondja, hogy ennek vége, és többé nem érdeklik a nők,..."


Évek óta keresek bi lányt. :(

2020. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
5+De ha férfi lenne az illető, és nem nő, mert kamu a kérdésed, és azóta megtért, akkor vannak csodák:D
2020. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy férfi lenne az illető, 9-es? nem értem a választ
2020. júl. 12. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!