Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tudjam meg titokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg titokban a gyűrű méretét?

Figyelt kérdés
Szeretném eljegyezni a barátnőmet, de nem tudom mekkora gyűrűt vegyek neki. Szokott hordani gyűrűt de a gyűrűs ujján sosem, illetve tudom hogy azok között is van ami kicsit nagy rá. Éjszaka nem merem lemérni mert szerintem felébredne simán rá, a környezetéből senki nem tudja ezt az adatot sajnos.
2020. aug. 4. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Játsszál vele, nézegesd a bizsujait, és húzd a gyűrűjei közül az összes újjára az adott karikát ami a kezedben van és figyelj. Az alapján pillanatok alatt lehet látni, hogy 1 v. két számmal kisebb gyűrű kell-e mint amivel játszottál.
2020. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Bátyám barátja azt csinálta anno, hogy csinált egy boros romantikus estét a barátnőjével és addig addig ittak, amíg a csaj annyira részeg volt már, hogy aludjon. Mikor elaludt lemérte neki, majd ment aludni ő is
2020. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mivel mérte meg? Vett ehhez spéci mérőt vagy tolómérővel?
2020. aug. 4. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
2: kloroform jobb.
2020. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

monis.hu/gyuru-meret-utmutato-hogyan-merd-hogyan-tudd-meg-a-parodet/

Ezt talàltam neked, remèlem hasznos lesz :)

2020. aug. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a neten olvasható cikkeken már végigrágtam magam, azért is kérdezősködöm itt, hátha van valami egyedi megoldás amire nem gondoltam :D
2020. aug. 5. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van olyan gyürüje, amiröl tudod, hogy kicsit nagy, akkor annal egy merettel kisebbet kell venni, lehetöseg szerint olyan helyen, ahol utolag megigazitjak, ha megse lenne jo.
2020. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szüleimnél ez úgy ment anno, hogy apa kérte egy közös barátjuk segítségét. A srác kérte anyát menjen el vele gyűrűt nézni mert el akarja jegyezni a barátnőjét (aki amúgy anyukám gyerekkori barátnője volt). Így anya kiválasztotta mi tetszik neki és még a méret is kiderült.
2020. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!