Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az mit jelent ha valaki ezüst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha valaki ezüst gyuruvel jegyez el?

Figyelt kérdés

Nem vagyok képben, de úgy hallom másoktól,hogy arany vagy fehér arannyal szokás.

Mivel 3 hét alatt felbontotta az eljegyzest,arra gondoltam, hogy amúgy se volt komoly a szándéka, ezért csak egy ezüst gyűrűt vett.


2020. aug. 7. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez esélyes valóban.
2020. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Semmit.


Ismerőseimnek azt hiszem, sima alumínium van, mégis már majdnem egy évtizede boldogok.


Nem a gyűrűn múlik.

2020. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet, hogy az illető simán csak szegény ember és nincsen többszázezer Forintja egy gyűrűre? Szerintem ez nem jelenti instant azt, hogy leszar vagy hogy válásra számít gyorsan. Simán csak csóró. És az arany ára az egekben van, az egyik legnagyobb emelkedést produkálja hosszabb távon. Lehet régen még laza dolog volt aranygyűrűt venni, mára az a gazdagok luxusává fog válni.


De régen rossz, ha egy gagyi ékszer milyensége dönti el, hogy milyen a házasság maga.

2020. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

#3. Ha jobban megnézed, akkor a két kérdező azonos:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


Most szerintem a kérdező jeleket és önigazolást keres. Az az igazság, hogy ezzel a csávóval alapból gond volt. Szerintem ha gyémántot vitt volna neki, akkor sem lett volna sírig tartó, boldog házasság.

2020. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

4.


Nem követem ennyire az eseményeket, még úgy sem, hogy elvileg én vagyok a "gyakori függő ember" itt. De az a kérdés egészen más nézőpontból mutatja be, ott egészen más lenne a válaszom is.

2020. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem biztos, hogy ezüst gyűrű, mert mostanában nagyon mennek az orvosi fémből készültek. Kollégámék is azt vettek az esküvőre. Egy ilyen gyűrű darabját megkapod már 3-4 ezerért , míg aranyból meg 100 ezer körül van egy darab.

[link]

2020. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudnám, miért lettem lepontozva.
2020. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
#7 Kár ezen agyalni, itt mindig van olyan akinek nem tetszik a válasz, irigy mert említed, hogy van párod, ő meg egy szűz lúzer , vagy csak mert nem egyezik a véleményetek, vagy csak mert egyébként is mindenkit lepontoz.
2020. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8.


...vagy csak simán ellentmondtál a többségi véleménynek. Ez a leggyakoribb oka a nullázásoknak. "Mert csak egy elfogadható vélemény van". Fúj.

2020. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj nincs vele, én is azt kaptam anno. Én direkt kértem erre a férjemet, a lánykérős gyűrű úgysem annyira lényeges (számomra). 20 éve vagyunk házasok. 😊
2020. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!