Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van egy ismerősöm, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerősöm, akiért aggódok, hogy nem teljesül a vágya. Nem az én sztorim, de foglalkoztat, hisz folyton találkozunk. Lenn leírom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A lány 27 éves, a fiú 31. Olyan 4 éve vannak együtt. Szerettek volna gyereket, próbálkoztak, megfogant, megszületett, még nincs fél éves. Cuki kis lány babóca. Szeretnének venni saját házat, hogy ne más zsebébe menjen a lakbér, hanem a sajat zsebükbe a törlesztőrészlet.


A lényeg, hogy mikor a lány bejelentette, hogy terhes, mindenki a házasságról kérdezte. Ő azt mondta, anélkül is meg tudja szülni, aztán majd később, ha a párja méltóztatja megkérni, akkor majd egybekelnek. Nem mintha évek teltek volna el, de azóta se kérte meg. Kis szertatásuk lenne, semmi fényűző, szóval felesleges halogatni. Ha meg kényelmetlen lenne az esküvő pici babával, akkor is, egyfajta ígéretként, meg lehetne kérni a kezét... Mégse kéri meg. Látom, a lányon, hogy szeretné, és ezt a pasija is tudja, mégse. Miért? Mire vár? Ott az imádott nője, az imádott lányával, tudja, mit szeretne a barátnője, gyermeke anyja, mégse lép. Miért?

Azt mondja a lány, hogy nem nézi ki a barátjábóm, hogy megkéri, mert egyáltalán nem romantikus. Azt meg magam is tudom a barátjáról, hogy egy végtelenül laza gyerek. Na de nem kéne uralkodni a laza leszaromságon meg az antiromantikusságon, és megkérni a szerelme kezét? Egyertelműen imádja a lányt, meg a lányát, mégse jegyzi el. Nem értem. Egyáltalán nem házasságellenes a pali, vagy ilyesmi. Csak nem lép. Miért?


Visszaugorva oda, hogy nen romantikus a lány elmondása szerint a barátja. Láthatóan ez is zavarja. Sokszor mondja a lány, hogy neki nem kell nyáladzás. Ez alapján úgy hangzik, mintha passzolnának e téren. Mégis sokszor panaszkodik a lány, hogy a barátja lehetne figyelmesebb, néha lehetne törődőbb, stb.


2020. aug. 11. 04:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Èn ès a párom 6-ève vagyunk együtt,èn is fèrfi vagyok van egy közös gyermekünk,a párom is már T ömegközlekedèsen
2020. aug. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Bocs xarakodik a telóm.Szóval többször mondta már hogy szeretne eljegyzèst meg esküvőt de èn sem vagyok az a "házasodó' típus,szerintem nem ezen múlik egy család mivolta,mi is tök jól elvagyunk így is,szóval ezèrt szerintem nem szabad elitèlni senkit sem..
2020. aug. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Minek venné el, már övé a csaj?


A csaj 30 éves, már nem kislány, ráadásul gyerek is van. Ez már nem lép le, főleg, hogy lóvéja sincs.

2020. aug. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Minek kellene elvennie?

Ha a lány (vagyis te) annyira esküvőt akarsz, ezt illet volna még gyerek előtt tisztáznod.

Attól, hogy van egy gyereketek, attól még nem fog a srác jobban akarni elvenni.

Eddig se tette, sőt szerintem nem is akar.


Fogadd el!

2020. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Azert kellene elvennie, mert 1. Ne a baratnojetol, a feleségétől legyen gyereke.

2. Mert elvileg szereti a nőt és ezért fontosnak kéne hogy legyen az ő vágya is

3.mert hú hiába írjátok, hogy a család nem ettől függ, de igen, a nő felveszi a férfi nevét így lesznek "Kovácsék", nem kovács Józsi, a kis kovács norbika meg rágó Nóri. Pl.

4. Mert ilyenkor már nem lesz meglepetés, hogy osszekltozés vagy gyerek után megvaltozik e a nő, a szexuális élet stb.. Ha így stimmel igenis vegye el. De egy érett, szerelmes férfi el is akarja venni a párját, 1evutan meg eljegyzi, ha nem.. Az kuka

2020. aug. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%

5.-nek.


"4. Mert ilyenkor már nem lesz meglepetés, hogy osszekltozés vagy gyerek után megvaltozik e a nő, a szexuális élet stb.. Ha így stimmel igenis vegye el. De egy érett, szerelmes férfi el is akarja venni a párját, 1evutan meg eljegyzi, ha nem.. Az kuka"


Érett, normális, szerelmes, anyagilag rendezett, felnőtt, férfi vagyok.

Volt több olyan barátnőm, akikért meghaltam volna, és igazi szerelemmel szerettem. De mindig elmondtam, hogy gyerek és gyűrű soha nem lesz! Kukáztak is, és mind rosszul járt az új pasival. Verés, pia, megcsalás, elhagyás 2 gyerekkel, anyagi csőd,...

2020. aug. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
3 A te fajta emberek koppannak hatalmasat és meg is érdemlik.
2020. aug. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Csak egy érett, komoly és felelősségteljes gondolkodású férfi érti meg a házasság lényegét és számít neki a párja érzése. Az, hogy a többi egy majom és rettegésüket az elkötelezettségtől amögé rejtik, hogy papír nélkül is jó, az nem számít.

Ha ennek a pasinak ennyire nem számít a nő és csak arra jó, hogy szexuálisan mindig meglegyen az adagja, akkor tovább kéne lépni. Mert ez nem szerelem és nem szeretet.

2020. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

8-nál hatalmas pont van.


Ment a zöld neked.

2020. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Réges rég olvastam ilyet itt mint a 8-as válasz.
2020. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!