Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Bajban vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratnőmet eljegyeztem. De idő közben pár hét alatt rájöttem mégsem tudnám vele leélni az életem. Sok a veszekedés, nem tudjuk megbeszélni a problémákat, én már szeretnék gyereket, ő viszont azt mondja várjunk még, nem beszél a közös jövőről, ha felhozom neki, pl milyen házunk lesz stb és a gyerek. Emiatt elbizonytalanodtam, és ki szerettem belőle. Hogy mondjam meg neki? Ezen kívül most megismertem valakit aki megfogott, de nem emiatt szakitanék. Ez csak egy újabb megerősítés, hogy nem elég erős a kapcsolatunk,hogy valaki másra is felfigyeltem.
2020. aug. 14. 07:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kellemes, de ha húzod az időt, csak rosszabb lesz.


Mondd el neki, hogy kezdenek kihűlni az érzelmeid iránta.

2020. aug. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Noren1989 ***** válasza:
75%
Menekülj, Bàstya!!!!
2020. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy eljegyzés nem jelent semmit. Semmi tétje, semmi jelentősége, max kettőtök közt.

Szakíts, nehogy feleségül vedd a végén. Elválni sokkal macerásabb. :D

2020. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb elmondod neki, annál könnyebb lesz. Nem egyformák az elképzeléseitek, ezzel semmi baj. Nem illetek össze, add meg mindkettőtöknek a lehetőséget, hogy boldogak legyetek, mással akivel illetek egymáshoz.
2020. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés nem egy megváltoztathatatlan, cégleges dolog. Sőt, ma már a válás sem az, de az eljegyzésből még simán van "visszaút" minden macera nélkül.

Ami pedig nem működik, azt hiba lenne állandósítani.

2020. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem miért akarsz gyereket, ha sok a veszekedés és semmit se tudtok megbeszélni? Nehezen tudom elképzelni, hogy valakit úgy jegyeztél el, hogy semmit se tudtatok megbeszélni és folyamatosan a veszekedés volt, ha pedig csak utóbbi időben fordul elő, nem lehet, hogy te generálod az új lány miatt, indokot keresel hogy leléphess?
2020. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Veszekedes csak az utobbi harom hetben volt es nem ereztem hogy velem tervezne. Aztan megismertem valakit. Egybol szakitani akartam de meg nem tudtunk talalkozni.
2020. aug. 14. 08:13
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ezeket a dolgokat eljegyzés előtt nem akartad megbeszélni? Akkor nem volt fontos?


Mindegy, még mindig egyszerűbb, mint elválni.

Csak sosem értem, ha már volt eljegyzés, netán esküvő is, és akkor döbben rá valaki, hogy mégsem a másik az igazi.Olyan, mintha előtte nem is beszélgettetek volna.

2020. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
baratnomtol tavol voltam par napot ott ismertem meg az uj lanyt. Elmentem randizni vele meg akartam tudni milyen hatassal van ram. Es most nem erzem hogy jo szivvel tudnam felesegul venni a barátnőmet.
2020. aug. 14. 08:17
 10/27 A kérdező kommentje:
Eljegyzes elott mondta,hogy o is szeretne majd csaladot. De azota ha felhoztam a temat mindig lekavart hogy varjunk meg ezzel majd. En mar szeretem volna most gyereket.
2020. aug. 14. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!