Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne 1 év után eljegyezni a páromat?

Figyelt kérdés
Én már legszívesebben most elvenném, de még korai lenne fél év után. Arra gondoltam, hogy megakarom várni az első vagy a második évfordulót.

2020. aug. 15. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
nem. Az ember érzi, hogy ha valakivel összetartozik.
2020. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt te érzed és személy függő. Nekem személy szerint korai lenne, mert olyan típus vagyok.
2020. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az idő számít, hanem a ti saját és a kapcsolatotok érettsége. Ha mindketten készen álltok megállapodni, életetek már együtt legalább fél évet, és még így is egymással akarjátok leélni az életeteket, akkor nem korai.

Ha az egy év főleg randizgatásból meg néha egymásnálalvásból állt, és még fiatalnak érzitek magatokat az elköteleződéshez, inkább csak "hát végülis le tudnám élni vele az életem" szinten gondolkodtok, akkor még korai.

2020. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő hogyan áll hozzá? Beszéltetek már a közös jövőről? Tudod, hogy mikor szeretne házasságot, családot? Ha még nem, akkor inkább ezzel a beszélgetéssel kezdj, semmiképpen ne az eljegyzéssel.


Ha tudod, hogy ő is hasonlóan érez, fél év együttélés után nem korai, főként ha már nem vagytok nagyon fiatalok, és mindkettőtöknek van már tapasztalata és határozott elképzelése a jövőről. Úgysem házasodtok össze azonnal. Megbeszélhetitek, hogy az esküvővel vártok egy vagy két évet.

2020. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze. Beszélgettünk már ilyenekről. Most költöztünk nemrég össze, de eleinte is együtt aludtunk, csak hol nála, hol nálam, csak pár nap volt néha amikor külön.

Azt tudom hogy 5 évig még nem akar megházasodni, de az eljegyzéssel semmi baja. Lehet inkább jövőre lenne ideális ez a dolog. 1 vagy másfél év után. Bár ha rajtam múlna, akkor már most elvenném. :D

Köszönöm a válaszokat, csak kíváncsi voltam a véleményetekre. :)

2020. aug. 15. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem korai. Az ember érzi kihez tartozik. Engem 2,5 hónap után kért meg a férjem. Másfél év után házasodtunk:). Több mint 10 éve vagyunk együtt. Ma sem csinálnánk másképp😊
2020. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A korotok releváns info lett volna, tizenévesen korai, 30 felett meg már nem.
2020. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Korai

1-2 évet kellene valóban együtt élni, problémákat megoldani, párkapcsolati válságokat kezelni mindezt együtt, mert a házasság nem örök boldogság, hanem rengeteg kihívás és önfeláldozás.

2020. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!