Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért sír állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír állandóan?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt, szóba hozta néhány hónapja, hogy mikor kérem meg a kezét. Én még nem tervezek esküvőt, még nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje. Ezt el is mondtam neki. Láttam rajta, hogy nem esik jól neki, de elfogadta. Azóta akárhányszor valami eljegyzéssel, esküvővel kapcsolatos dolgot lát elkezd sírni. Sok ismerősünknél volt most nyáron eljegyzés vagy esküvő, szóval szinte minden héten elsírta magát a Facebook nézegetése közbe. De az internet is mindenhol tele van evvel, hogy ez ment férjhez, azt jegyezték el... Persze próbálom megvigasztalni, egy-két nap eltelik és újra jobb kedve lesz, de aztán megint lát valami esküvővel kapcsolatos dolgot és megint kezdődik minden elölről. 27/F

2020. aug. 21. 13:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Te tényleg nem tudom, miért sírja el magát? Szeretne eljegyzést, majd esküvőt, de még a láthatáron sincs. Neki fontos, neked nem.
2020. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg nem érted? Úgy érzi, hogy zsákutcában van a kapcsolatotok, egy helyben toporogtok. Lassan majd elkezd azon gondolkozni, hogy neked ennyi elég, nem akarsz vele családot, gyerekeket. Aztán majd jön a harmadik fél, aki elhódítja, fél éven belül eljegyzi és jön a házasság. Te meg csatlakozol azokhoz a kérdezőkhöz, akik siránkoznak, hogy ők nem kellenek senkinek, de az exük már a babát várja...

Mi annyira nagy dolog az eljegyzésben? A házassággal még lehet utána várni.

2020. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

Hát nőként mondom hogy én ettől baromira kiakadnék. Egyrészt olyan nagyon régóta nem is vagytok meg együtt, másrészt korrekten elmondtad. Gondolom ő meg fiatalabb is nálad de te sem vagy öreg, felesleges rohanni.

Persze mindenkinek más az ideális de borzasztó gyerekes a hozzáállása ráadasul ez kb érzelmi zsarolás.

Lehet hogy rosszul esik neki, de én elgondolkodnék hogy mennyire normális hogy egy felnőtt ember valamit ennyire ne tudjon kezelni.

2020. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Hogy minek sír, azt nokent én sem értem. Ha egy két és fél éves kapcsolatban a felnőtt férfi párom azt mondja, hogy szerinte meg nem vagyunk ott, akkor mérlegelem a szituaciot, rajovok, hogy nem ugyanazt akarjuk, és elkoszonok tőle, nem pedig sirdogalok a csodára várva, hátha megesik rajtam a szive és mégis elvesz.
2020. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is inkább érzelmi zsarolásnak néz ki. Mások házasodnak, te meg nem akarod őt elvenni, hát érezd már magad sz.rul, és kérd meg a kezét. Persze ne legyen igazam, de nekem nagyon úgy tűnik, erről van szó.
2020. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értem, miért sír. Én a helyében nem sírnék, hanem kidobnálak, ha 2 és fél év után ennyire nem velem terveznéd a jövődet.
2020. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

Hát, eléggé gyerekesen kezeli. Ha te megmondtad neki korrekten, hogy még nem vagy kész erre, akkor nincs miért rosszul érezned magad.


Nem tudja kezelni az érzelmeit, ennyi.


Én 4 éve vagyok együtt a párommal, kb 1-1,5 éve téma az eljegyzés, esküvő. Én szeretném, de megmondta, hogy majd... Ha erőltetem, vagy sírok neki miatta, vagy hisztizek, célozgatok, azzal nem lesz jobb. Belehajszolom és válás lesz a vége. Az pedig senkinek sem jó.


Türelem és kitartás, no meg önkontroll(a leányzó részéről). Ha ennyire nem tudja kontrollálni az érzelmeit én biztos megbolondulnék mellette.


28N

2020. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Ki akarja zsarolni.
2020. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Lehet csak nem akar lemaradni a dologròl vagy előbb szeretne elköteleződni

De ez a 2.5 èv, ez mèg kevès idő főleg neked, hogy te mèg nem akarsz hàzasodni. Nekem nem jàrt az eszembe 2.5 èv utàn ilyen! Mi 4 ève vagyunk együtt, de mèg sem haladtunk semerre. Kicsit "zavar" de nincs màs lehetősèg..Az ùgy nem jó ha az egyik akarja a màsik nem.. Ez olyan mint a màgnes. Vagy vonz vagy taszìt....

2020. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem olyan sok két és fél év, nem tudom mi ez a hiszti. Korrekten elmondtad, nem érzed, hogy itt az ideje. De egyszer meg fogod kérni? Házasságban képzeled el az életedet? Vele? Igen? És ezt neki is elmondtad? Lehet meg nyugodna, ha tudná mi az elképzelésed a jövőről.
2020. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!