Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akarom kikönyörögni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom kikönyörögni, hogy eljegyezzen, de magától meg úgy tűnik eszébe se jut. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk 20 és 23 évesek voltunk, akkor még azt beszéltük meg, hogy se házzasságot, se gyereket nem szeretnénk. Először ez benne változott meg, úgy 2 éve elkezdte mondogatni, hogy azért egy gyerek mégis csak jó lenne. Annyit beszélt róla, hogy már én is úgy érzem nagyon szeretném már, sőt a terveinkben két gyerkőc szerepel. A házasságot viszont magától ő sosem hozza szóba, szinte mintha kerülné is a témát. Nem akarom ezzel cseszegetni meg kierőltetni, de egyszer már mondtam neki, hogy én most már erre is vágyok, szeretnék a felesége lenni. Akkor azt mondta, hogy ő is szeretné és így is lesz, ha minden jól megy, de ennek ellenére ő azóta se beszélt róla. Szerintetek mennyire fér bele, ha rákérdezek, hogy nem szeretné e már megkérni a kezem? Annyira jó lenne, ha magától jutna eszébe, de úgy érzem az nem fog megtörténni. 6 éve vagyunk kapcsolatban és 5 éve együtt is élünk.
2020. aug. 22. 10:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
Felelősség nélkül akar gyereket-nem leszel elvéve. Kuka és minden egyes pillanat amit ezzel a fazonnal töltesz időpocsékolás.
2020. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csak gyermeket szeretne de, elköteleződni nem.

Hiszen ti màr az elejèn kikötöttètek hogy sem gyereket sem hàzassàgot nem akartok. Most a gyerek tèma nàlatok okè de a hàzassàg màr màs tèma (neki)Csak azèrt mondta hogy majd ő is akarja hogy nehogy fehozd neki a tèmàt de ő eközben semmit nem gondolkodott rajta. El van így veled. ://

2020. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így érzem, csak próbálom magam meggyőzni, hogy nem, ez biztos nincs így. Az a baj, hogy nagyon szeretem őt és nem tudom elképzelni, hogy emiatt szakítsak vele vagy mással legyek együtt.:(
2020. aug. 22. 10:14
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a két témát nagyon finoman össze lehet kapcsolni. Ha akar gyereket, legyen házasság is. Össze kell szedni az érveket, miért jobb a gyereknek, ha a szülei házasok. Majd itt segítenek a többiek! Vannak jogi , anyagi és érzelmi szempontok is.
2020. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nem értem, aki nem látja be, hogy gyereket vállalni sokkal de sokkal nagyobb elköteleződés, mint megházasodni. A gyerek ugyanis valóban egy életre szól. A házasságon dolgoztok, de ha nem működik, el lehet válni. De a gyerekedtől soha de soha nem válsz el.

Én úgy vagyok vele, ha valaki velem gyereket akar, vegyen is el. Ha megijeszti őt a velem való elköteleződés, nem szülök neki.

2020. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Ezt meg kell beszélnetek. te a életed is. Nem némán kell várnod.

A szituból az jön le, hogy esze ágában sincs komolyabban tervezni veled.

2020. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Legközelebb ha szóbakerül a gyerek téma, akkor mondd neki, hogy semmi akadálya, a házasság jön előbb, utána a gyerek.


Az, hogy 20 éves korotokban mit beszéltetek meg teljesen irreleváns, lassan 30 évesek vagytok, felnőttetek. Ha erre hivatkozik, akkor mondd el ezt neki és hogy meggondoltad magad.


Ha valóban veled tervez családot, akkor semmi akadálya a házasságnak. Egyébként az engem mindig megdöbbent, ha valaki nem akar házasodni, mert az "micsoda elköteleződés", na de a gyerek nem az? Az ilyen emberek megbízhatatlanok.

2020. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%

Nézzünk távolabb a jövőbe.


Mi lesz akkor ha nem fog elvenni? Mi lesz ha csak gyereket szeretne, de házasságot soha?


Mit fogsz tenni?


elhagyod? Mennyire fontos ez neked?


Mi a fontosabb megtartani egy jó kapcsolatot ahol tegyük fel szeretitek egymást és boldogok vagytok és lesz 2 szép gyereketek amit mindketten akartok, vagy hagyni az egészet a francba felrúgni 6 évet és tegyük fel egy boldog kapcsolatot, azért mert nem akar elvenni?


Ha neked fontos, hogy valaki elvegyen és ez életcél, akkor már most gondolkozz azon, hogy elhagyod mielőtt még gyerek lesz.

2020. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

Én kereken közölném vele,hogy gyereket csak akkor szülők ,ha el is vesz. Megkérdezném amúgy miért nem akar elvenni mi az oka? Ha nincs semmi komolyabb dolog akkor ultimátum,hogy te eljegyzést akarsz 1 éven belül,ha ez nem történik meg vége a kapcsolatnak,persze ha te tényleg úgy gondolod,hogy enélkül nem tudnál egy férfival együtt lenni.MErt sokan vannak úgy,hogy nekik jó házasság nélküli élet is,gyereket is simán vállalnak házasság nélkül is. Én mondjuk ezt nem tenném ezért tanácsolom neked ezt,hogy mondd meg neki 1 éven belül,ha nincs eljegyzés akkor vége.

Mondjuk te már ígyis sokáig tűrted 6 évig?? én biztoan már 3 év után felemeltem volna a hangom,ez neked a tanulság! De hidd el aki akar gyereket,családot azoknak igenis fontos a házasság a jogaitok miatt,főleg neked mint nő.

2020. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

A lényeg, hogy ne szülj gyereket házasság nelkül.

Ha lesz valami bírósági dolog vagy ilyesmi, akkor úgy rosszul jársz

2020. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!