Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném eljegyezni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném eljegyezni a barátnőmet, de gondban vagyok a gyűrű témával..? Nem szereti a köves dolgokat, viszont eljegyzéshez kb. csak olyat lehet kapni.

Figyelt kérdés

Nem vennék azonnal karikagyűrűt, mert akkor ha lesz egy kis szertartás mit húzunk egymás ujjára?

Ti hogyan oldottátok meg a dolgot?


2020. aug. 30. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd ki egy barátnője vagy anyukája véleményét. Mi a barátnőimmel sokszor nézegetünk gyűrűket, szóval ők simán lehet hogy tudják mi tetszik neki
2020. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért kellene köveset??? Olyat veszel, ami nem az. Vagy csináltatsz egyedi megrendelésre. Az drága lesz, de biztos nem köves.

Az enyémben gyöngy van belefoglalva. De kérhetsz olyat, hogy fémből csináljanak rá valami mintát. Virág, kezdőbetű, szimbólum. Ami neki tetszik.

2020. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknál csak karika gyűrű volt, azt húzták egymás ujjára még egyszer.
2020. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem akarok szemét lenni, de hogy jön egy keresztény rituálé ahhoz a csoporthoz, akiket egyértelműen elutasít?

De hogy válaszoljak is, nem a gyűrű milyensége számít. Az én menyasszonyom pl nem szereti az aranyat, ő ezüstöt kapott. A jegygyűrűvel lesznek így gondjai, de hát ez ezzel jár.

Ha a nőd a követleneket szereti, kaphat szögletesre vésett, vagy gravírozott darabot is.

2020. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél kő nélkülit. :) Sok helyen lehet kapni, pl. kő helyett véséssel:

[link]

Körbejárva több üzletet, biztos találsz hozzáillőt.

2020. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És mi lenne ,ha találnál más alternatívát a gyűrűre? Szerintem az is romantikus tud lenni.
2020. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van, karikagyűrűt nem akartam, nem is lesz. Simán meg lehet oldani úgy, hogy eljegyzésnél bal kézre rakod, a szertartáson meg át a jobbra. Mi így fogjuk csinálni.
2020. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem van jópár gyűrű, amiben nincs kő (vagy rgy nagyon kicsi) és mégsem néz ki karikagyűrűnek...

2020. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép, kő nélküli gyűrűt, aztán később vesztek kettő karikagyűrűt is. Nem csak és kizárólag köves, meg egyszerű karikagyűrű létezik a földön.
2020. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! :D

Ha nincs gyűrűje,hogyan találjam ki a méretet feltűnés nélkül?

2020. aug. 30. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!