Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom el szeretne jegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom el szeretne jegyezni egy éven belül? 20/L

Figyelt kérdés

Szóba jött köztünk a téma és mondta, hogy 1 éven belül meg fogja kérni a kezem, mert ő 2022-ben szeretne esküvőt.

Őszintén szólva a lánykeresnek nagyon örülnék, de esküvőt csak 3 de inkább 4 év múlva szeretnék. Úgy élünk együtt, hogy szülőkkel, tehát mindig együtt vagyunk de nincs saját házunk. Szerintem házasság előtt együtt kellene élnünk csak ketten. Ő albérletbe nem szeretne menni, hanem az állam által adott család támogatásból szeretne házat venni, plusz neki van már kb 7 millió forintja és így szeretne egy részben közös házat.

Ti mit gondoltok a helyzetről?


2020. aug. 31. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy mióta vagytok együtt. Lehet kompromisszumot is kötni, megpróbálni a szülőkkel együtt élve is a lehető legfüggetlenebbül kialakítani a közös szokásaitokat.
2020. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindjárt 3 éve.

A háztartást én vezetem itthon, mert anyukám semmit sem csinál és a férje sem. Nekem kell vasalni az ő ruhaikat, takarítani, mosni, húgomra is nekem kell vigyázni.

Ha ezt a részét nézem, akkor már nagyon mennék itthonról, unom hogy 5 ember az én feladatom. ( nem tini hiszti, az egész család tudja, hogy mi van nálunk)

2020. aug. 31. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha most 20evesen férjhez mész hozzá a cselédje leszel örökké,majd utána jön ,hogy nem mehetsz el oda ahova akarsz. De ha már ezt itt megkérdezed akkor komoly baj van..
2020. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ne menj férjhez! Túl fiatal vagy hozzá, pár éven belül válás lesz a vége. Ha még egy gyerek is besikerül, nagyon rossz helyzetben leszel. A férjed pedig éli világát utána.

És a szüleidtől is menekülj. Semmi lelkiismeret-furdalásod ne legyen. Ha anyagilag megteheted, mielőbb költözz albérletbe. Persze ha neked ez így jó, hogy te vagy a cseléd lakhatásért cserébe, akkor ok. Én frászt kapnék ettől.

2020. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4nél a pont
2020. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A párommal semmi baj nincs. ( van viszonyítási alapom már) egyszerűen csak félek ilyen fiatalon.
2020. szept. 1. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Most mondtad ki félsz.

Akkor mi a kérdés??!!

2020. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Ha fèlsz elköteleződni akkor vàrj vele mèg nyugodtan. De ilyenkor benne van a dologban az is hogy te rendezel magad körül mindent! Ez nem cselèdkedèsről szòl! Ha nem te szeretnèl elköteleződni ès tartozni valakihez csak mèg arra sincs időd hogy vègig gondold magadban hogy mit is szeretnèl. Ha jò èrtelmeztem a dolgot..
2020. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eljegyezni eljegyezhet, de házasság előtt minimum együtt kéne lakni legalább 1-2 évet. De ez csak az én szerény véleményem
2020. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!