Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Online kérte meg. Ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online kérte meg. Ez csak szerintem nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt napokban kaptam egy olyan hírt, miszerint a legjobb barátnőmnek megkérték a kezét, de ő nem fogadta el. Mikor megtudtam, hogy mi volt az oka, akkor jöttem rá, hogy a barátnőmnek volt igaza.

A pasi ONLINE akarta megkérni, ÜZENETBEN! Szerintem nem vagyunk maradiak, de ez akkor is túlzás. Oké, oké, ma mar a teknika az élet, stb, nade akkor is, egy eljegyzés online??? És meg tudta volna oldani, hogy legalább találkozzanak, mert eddig is meg tudta oldani.

A kérdés maga, hogy mi vagyunk maradiak, vagy ez tényleg gáz? Volt már, akit szintén így kértek meg?


2020. szept. 1. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Baromi gáz.
2020. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
23%

Én még offline se kérnék meg nőt, de kinek hogy.


Ettől függetlenül gàz a téma.

2020. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%

Lehet, hogy nem is kérte meg a kezét, hanem csak viccelődött vele, nem? Volt egy olyan pasi haverom, akinek a barátnője már egy éve ragta a fülét, hogy kérje meg, és mivel a srác még nem akarta így elkezdett viccelődni vele. Egy csomó extraromantikus helyre vitte, sokszor le is térdeld, volt, hogy azért mert szerinte úgy jobb képeket tud a lányról csinálni, meg cipőt kötni stb. Végül amúgy igaziból is megkérte a kezét, náluk ez csak mélyített a kapcsolaton. Bár szerintem ritkaság.


Amúgy, ha komoly volt a lánykérés, akkor ez tényleg gáz. Max akkor nem, ha 1000km-re vannak egymástól most először, és a túlcsorduló érzelmek miatt, hogy rájött a srác, hogy számára ő az igazi és az egyetlen, és soha többé nem akar mást, akkor cuki, meg akkor úgyis lesz rendes meglepi lánykérés is.

2020. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az eljegyzésből abszolút nem csinálnék nagy ügyet, hogy ilyen romantikus helyszín meg olyan különleges alkalom. De ez nagyon nem az a dolog, amit üzenetben kellene lebonyolítani... Főleg, ahogy mondtad, hogy tudtak volna találkozni.
2020. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen is volt, h levélben kérték meg egy nő kezét, aztán ha a válasz igen, akkor lehetett 2000 km-t utazni, és volt egy formális leánykérés is.

Persze a levél valszeg nem 1 soros messenger üzenet volt.

2020. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz.
2020. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemèlyesen lehet nincsen mersze. De ez szerintem akkor is ciki mert NEM megtisztelő ès nem is hagyomànyhoz illő eljàràs. Hiàba vagyunk Uniòsak!
2020. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki az írja, hogy "hozzám jössz feleségül?", azt én egyáltalán nem tekinteném lánykérésnek. Megmondanám, hogy akkor válaszolok, ha normálisan teszi.
2020. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék műsoros eljegyzést, a hideg kiráz az ilyenektől (rossz értelemben), de azért ez egy olyan komoly döntés, ami ér annyit, hogy személyesen beszéljük meg.

Ha meghal valakim azt se csak messengeren bököm oda. Vannak témák, amik nem chatre valók.

2020. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anno küldött a párom messengeren egy gyűrűt, hogy hozzá megyek-e. Írtam hogy persze, de nem vagyunk jegyesek, csak bohóckodtunk vele.

Nem tudom elképzelni, hogy valaki teljes komolysággal üzenetben kérjen meg valakit.

2020. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!