Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen hatása lehet ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatása lehet ennek? Egyáltalán van e, vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Van egy köves gyűrűm, ami olyan mint ezek a lánykérősek. Tetszik nagyon, viselem.

Viszont szeretnék férjhez menni.

Bezavarhat e ez a már viselt gyűrű? Tegyem inkább le? Ki hogyan csinálná?



2020. szept. 3. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak én nem értem a kérdés?
2020. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint most szingli vagy, és félsz, hogy menyasszonynak néznek?


Szerintem túlgondolod.

2020. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem mire gondolsz.
2020. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogyha lesz párom és meg akarna kérni, akkor az milyen, hogy nekem már van gyűrűm...
2020. szept. 3. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
4: 5e hülye vagy
2020. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Először legyen párod, aztán kérje meg a kezed, utána ráérsz ezen gondolkodni. A kezedet sem kell feltétlenül köves gyűrűvel majd megkérni..
2020. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sok embernek vannak már alapból gyűrűi, akár ékszerei. Miért ne lehetne két köves gyűrűd?
2020. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Köves gyűrűből annyi van az üzletekben, hogy adnak is el...

Tehát bárki vehet, bárkinek vehetnek és illik hordani. Tehát nem minden köves gyűrű eljegyzési gyűrű is. Eljegyzési csak akkor, ha azt eljegyzési szándékkal kaptad. Hordjad majd mindkettőt egyszerre, senkinek semmi köze hozzá.

Viszont, ha úgy gondolod, hogy a gyűrű Neked hátrányt jelent, mert a fiúk félreértik, akkor vesd le.

Ffi.

2020. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, aki téged feleségül akar venni, az vagy pont olyan segghüle lesz mint te, így nem fogja érdekelni a probléma, vagy olyan hülyén fogad majd el, ahogy vagy, tehát ilyen újabb aranyos hülyeségnek gondolja majd, hogy ezen problémázol.
2020. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak abban zavarhat be, hogy random ffi menjen oda hozzád az utcán vagy valahol, mert azt hiheti menyasszony vagy.

Ismerősi köröd úgyis tudja, hogy nincs párod; appokon nem látszik és első találkozáskor meg meg tudod magyarázni...

Ha meg már van párod, pont nem fogja érdekelni.

> Esetleg, ha komolyabb már a kapcsolat, meg is beszéheted vele vagy viccesen megjegyezheted neki, hogy ez nem mentesíti a nagy pillanat alól, ill. ne azon az ujjon legyen amire húzni fogja egyszer a lánykérőset. (Nyilván ezekhez elengedhetetlen, hogy a párod is meg akarjon kérni.)

2020. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!