Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért jegyzett el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jegyzett el a párom másfél hónap után?

Figyelt kérdés
Azt mondta mert érezte hogy én vagyok az igazi, én is tudom hogy ő is nekem, csak nagyon fiatal vagyok még 18 éves, (mielőtt ezzel jöttök kieltem magam), viszont nekem picit olyan mintha be akarta volna biztosítani ezt a kapcsolatot, vagy lefoglalni engem, szerintetek? Azóta eltelt egy fél év együtt élünk.
2020. szept. 21. 07:02
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
68%

Nem a leggyakoribb dolog, de megesik.


Vallàsosak, vagy cigànyok vagytok?

2020. szept. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Szóval 18 éves korodra kiélted magad? Kíváncsi lennék rá hogy 40 éves korodban is ezt mondod-e.

Ha jól megvagytok akkor az a lényeg, de lehet hogy tényleg lestoppolt magának főleg ha egy idősebb pasi.

2020. szept. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Az ennyi idősen kötött elköteleződés sajnos ritkán tartós. Akármilyen okból is tette, beszélgessetek erről nyíltan sokat, mielőtt elkezditek szervezni az esküvőt. Beszéljétek meg, mit jelent nektek a házasság, miért szeretnétek ilyen hamar, stb.


Az esküvőt is ilyen gyorsan szeretné? Az eljegyzés önmagában semmit nem jelent. Ha jegyesek vagytok, az jogilag ugyanolyan, mintha egyszerűen együtt járnátok. Ha házasodni még nem szeretne, akkor nem kell aggódnod, majd idővel és sok kommunikációval kiderül, hogy jó döntés volt-e.

2020. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is korai, van szó esküvőről is? Miért mondtál igent? Igen, az eljegyzés lefoglalás lényegében. De ettől még lehettek boldogok, vagy vannak kétségeid?
2020. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősnél is hamar történt ez, meg is lett az eredménye. Veszélyes, meggondolatlanságra vall.
2020. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem hogy lehet nagyon szép csaj vagy?
2020. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk vallásosak, sem cigányok, én meg nagyon átlagos vagyok, nálam 8évvel idősebb egyébként de szerintem úgy sincs elkésve semmivel bőven ráérne ő is később házasodni, attól félek hogy nem tudjuk 2-3 év alatt kiismerni egymást úgy igazàn, de lehet rosszul gondolom.
2020. szept. 21. 07:56
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Csak mondom, lehet ám nemet is mondani.
2020. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Anyukamtol kikért mert csak ő van nekem, 5ös milyen eredménye lett?

Az esküvőt probalom húzni legalább is nincs pénzünk rá, de ő azt mondta nem baj fizeti, 2 év múlva szeretné, én nem vagyok naiv se befolyásolható elég akaratos és szókimondó vagyok szóval ha egy kis csendes feleséget akar akivel bármit megtehet felejtse el ezt ő is tudja

2020. szept. 21. 08:06
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Akkor biztosította volna be igazán a dolgokat, ha még egy babát is rak beléd.
2020. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!