Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyhogy gyakran a férfiak X...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy gyakran a férfiak X év után sem jegyeznek el valakit, majd a következő nővel meg 1 éven belül lakás, eljegyzés,babatervezés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett, nem sértődött exként írok,hanem több ilyet is láttam a környezetemben mostanában. Szétmentek valakivel,akivel évek óta együtt voltak és a következő jelöltet meg kb 1 éven belül eljegyezték, előtte már osszekoltozes megvolt pár hónap után stb. Mit tudnak az ilyen nők? :D

2020. okt. 3. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

"Mit tudnak az ilyen nők? :D"


Jobban bejönni a férfinek, mint az előző nő.

2020. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez ugyanúgy előfordul nőknél is. Szimplán általában elvannak a megszokásban, aztán amikor jön az alkalom, dobbantanak az új lehetőségbe.
2020. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Alapból 2 nő kategóriája van a férfiak szerint a nőknek:


1. Akivel jól lehet szórakozni, utazgatni, szexelni, komolytalan kapcsolatra, unaloműzésnek megfelel

2. A nagy Ő, akit el akarnak venni és gyerekeik anyjának akarják.


Velem is ez volt: 4 évig voltam együtt egy csajjal, el voltunk, egész jó szex, lehetett vele utazgatni, bulizgatni, iszogatni, poénkodni, de eszem ágában sem volt elvenni, és gyerekeket sem akartam tőle.


Végül szakítottunk, és kb fél évre rá találkoztam a mostani feleségemmel: kb fél óra után tudtam, hogy belehalok, ha ez a nő nem lesz a feleségem és nem szül nekem gyerekeket. Három hónap után megkértem a kezét, igent mondott, a megismerkedés után egy év múlva összeházasodtunk, és most várja a második gyereket. Nagyon boldog vagyok vele.

2020. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
X év alatt belesavanyodott a kapcsolatba. Ha éppen dugni akart akkor a partner már dobta is szét a lábait. minek kellene nyüg, eljegyzés, föleg házasság? Uj csaj tudtára adja, hogy nincs punci ha hamarosan nem lesz lakás, eljegyzés,babatervezés. ENNYI!
2020. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Akit egy-két éven belül nem kér meg a pasija, az nem is akarja. Ennyi idő bőven elég ezt eldönteni. Viszont kényelmes addig benne maradni, amíg nem talál jobbat.
2020. okt. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben is így van.


Én arra tudok tippelni, hogy eljön az embernek egy olyan pont az életében, ahol már házasságot, esetleg családot is akar. A bulikat, utazásokat, diákszerelmet már megélte mással, adott esetben az X éves kapcsolatával, miért akarna ugyanazt előlről kezdeni egy másik emberrel? Ilyenkor már eleve házasságra választanak partnert.

2020. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kapcsolat van szerelemből, olyankor érdek miatt van együtt egyik vagy mindkét fél, a szex, lakhatás, anyagiak, stb. Ilyenkor nem akarózik házasodni. Szerelemből egész más.
2020. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Pszichológusok szerint átlag 3 év kell, hogy két ember alaposan kiismerje egymást. Nyilván ez csak egy átlagolt eredmény, de azért olyat írni, hogy aki 1-2 év alatt nem vesz el, az utána sem fog, elég kemény. Én az ilyen 1 év után házasodó embereket látom felelőtlennek és kétségbeesettnek.

Kérdésre válaszolva, valószínűleg annyira unta már az illető az előző kapcsolatát, hogy mikor megismerkedik mással, fokozottan vonzónak tartja. Ha a rosszból kerülsz bele hirtelen a jóba, akkor jobban megbecsülöd, és nem akarod elengedni. Az is lehet az ok, hogy az előző párkapcsolata után sokkal tudatosabban ismerkedik, mert pontosan tudja mit szeretne, így hamar tud megfelelő partnert találni. Vagy csak kétségbeesett, hogy kifut az időből, és az első jöttmenttel megházasodik.

2020. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért lényeges az életkor is.


23-24 évesen már általában nem csak esztelen dugásról szól az emberek és párok élete, összeköltöznek, addig ugye egyetem, első komolyabb meló összejött, ilyesmi.


Lehúznak egymással pár évet szórakozva, végre önálló, felnőtt élet, távol szülőktől ilyesmi. Aztán eltelik 3-5 év és felmerül a család kérdés. Ilyenkor sokszor kiderül, hogy tervezik ők, csak nem egymással. Jön a szakítás, meg a hirtelen ráébredés hogy 28-30 évesen, ha igazán kell a család, nem lehet a végtelenségig húzni. Aztán meg jönnek a hirtelen eljegyzések, a rapid babák. És valószínűleg életkorban még nem tartasz ott, de látni fogod, hogy utána újabb kb 5 év, és jön az első válási hullám, amikor a hirtelen családok eljutnak ugyanarra a pontra, mint az előtte lévő kiégett kapcsolat hogy vagy van közös pont, vagy nincs. Csak gyerekkel már nehezebb ugrálni.


Szóval azért az életkort is érdemes nézni, hogy éppen hol tarthat az illető az életben.

2020. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt osztom, amit az utolsó válaszoló írt!
2020. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!