Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az exem és egy régi barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem és egy régi barátnőm összeházasodnak egy év együttlét után. Normális hogy nekem ez most túl fura?

Figyelt kérdés
Szóval az exbarátommal sajnos közös a baráti társaságunk és kb. egy éve összejött egy barátnőmmel. Nagyon hirtelen jött az egész és a hátam mögött ment a kavarás, emiatt volt is köztünk egy kis mosolyszünet, de lenyeltem a dolgot, nem akartam önző lenni. Teljesen biztos voltam benne (és nem csak én), hogy egyáltalán nem illenek össze. Nem gondoltam, hogy ebből valaha lesz valami, most viszont megtudtam, hogy az exbarátom megkérte a kezét. Igazából én már semmit nem érzek iránta, de azt is tudom, hogy soha senkit nem szerettem úgy mint őt azóta se. Most úgy érzem, hogy nem tudnék mosolyogni az esküvőjükön, ha elmennék és hogy ezt az egészet nem tudom végignézni. Már az is megfordult a fejemben, hogy inkább kilépek az egész baráti társaságunkból, mert ez már talán nem egészséges.

2020. okt. 22. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te dobtad a pasit, vagy a barátnőd nyúlta le?
2020. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, aztán a szakításunk után jött össze a barátnőmmel, de nem rögtön hanem jóval utána. Amikor szakítottunk akkor a barátnőm még mással járt.
2020. okt. 22. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Akkor fogadd el, persze ha a barátnőd már akkor is flörtölgetett a pasiddal akkor megérdemelne egy kis hajtépést.
2020. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyellek. Az mindenesetre kiderült, hogy nagyon is érzel még iránta valamit, hiába hitted azt, hogy már nem. Nem szerelmet, de valami erős érzelmet mégis.


Erre nem is nagyon lehet tanácsot adni.

2020. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem a legjobb szitu, én sem tudnám kezelni. Majd ha találsz valakit, akkor nem fog érdekelni.
2020. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ahogy érzed. Nem kell elmenned az esküvőre, ha nem jó érzéssel tölt el. Biztosan ők is megértik.
2020. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúú elég kínos helyzet. Én biztos nem mennék el a helyedben, főleg hogy pár "jóindulatú" ember fejében nyilván megfordulna, hogy a vőlegény előtte veled volt együtt, és most nem te állsz mellette....
2020. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!