Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot a páromtól? Megkérte a kezem és én erre hisztiztem és nemet mondtam.

Figyelt kérdés

Nem erre számítottam hogy itthon kéri meg a kezem. Jovohetre volt meg beszélve egy randi ilyen jobb helyre.

Jó amúgy már megbantam hogy ezt csináltam és gondolkodtam hogy talán jobb is így. Én kiabáltam rá ő csak csendben volt most a szobában van egyedül.

Mit csináljak?



2020. okt. 24. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Majd talal egy normalis szemelyt. Egy hisztis pi*** vagy!
2020. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Most lehet azon gondolkodik, megkérje-e továbbra is a kezed vagy keressen mást.


Bocs, magamból indultam ki

2020. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Például kérj bocsánatot, amiért ilyen hisztisen viselkedtél... Aztán a továbbiakban ne nagyon számíts rá, hogy megkéri a kezed.

Én is magamból indulok ki :)

2020. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Szegény srác. Te "főnyeremény" vagy. Legalább most derült ki, hogy defektes vagy és nem utólag. Időt és pénzt takarít meg, ha már most menekül tőled! Én is magamból indultam ki.
2020. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

2essel én is egyetértek.

Egyet tehetsz - odaállsz elé és őszintén elmondod hogy sajnálod, megzavarodtál egy kicsit. Biztos van valami pszichés oka amiért kibuktál, bevallhatnád azt is, bár ha olyan felszínes dolog, mint hogy "azt akarom hogy mindenki minket nézzen egy menő helyen", akkor nálam se lennél nyerő mint jövendőbeli feleség, de legalább légy őszinte, és megbánó.

Mondjuk ez se garantálja hogy megbocsát, de hé, legalább időben kiderült, mennyire különböztök.


Engem itthon kért meg a férjem, ráadásul meglepi volt, semmi alkalom, mackónaciban voltam főzés után. Soha nem is álmodtam volna róla hogy nemet mondjak. :D

2020. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 acelsziv ***** válasza:
82%
Legalább rájött, mekkora egy felszínes véglény vagy. Remélem keres valami normálisabbat.
2020. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Odamész, "Bejöhetek? Nézd, ne haragudj, hogy hisztit csaptam, nem kellett volna, sajnálom."
2020. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy odamész, elmondod, hogy rettenetesen elcseszted, nem is érted, mi ütött beléd, nagyon sajnálod, de amúgy szeretnél a felesége lenni. És ha ezek után hajlandó még szóba állni veled, akkor nagyon-nagyon mélyen átbeszélni ezt az egészet.
2020. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Jó, hogy most jött ki a valós éned és nem az esküvő után, remélem veszi a lapot :)
2020. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Hülye pi*csa! Gondolom neked az kellett volna, hogy 100 szál vörös rózsával, gyertyákkal körbepakolva a Hősök terèn ereszkedjen tèrdre,fehèr lovon èrkezve, sipítozó nagyközönsèg előtt, lehetőleg naplementèben, vagy csillaghullásban..


Szegèny srác! Ennek a pillanatnak vèletlenül sem RÓLATOK kène szólni, hanem a sok giccsről, helyszínről, meg a nagyközönsègről. Ugye?


Nekem a párom, random az ágyban fekve kèrte meg a kezem..jó voltak gyertyák, ilyesmi, de az csak azèrt mert ilyen romantikus összebújós estèt tartottunk. Aztán egyszer csak a semmiből letèrdelt..èn meg ott voltam kócosan, smink nèlkül egy szál hálóingben. Mègis èletem - egyik - legszebb napja volt, ès nem az èrdekelt, hogy nem vagyok Hamupipőke báli ruhájába kirittyentve valami 5 csillagos ètteremben.


Csak egy jó tanács! Tanuld meg èrtèkelni amid van, s èlvezni a pillanatot!

2020. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!