Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről a gyűrűről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a gyűrűről ? Illetve az áráról?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 26. 15:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gyűrűm van, csak a foglalata másképp néz ki. Nekem tetszik. Örülök, hogy a férjem ezt választotta. Egyszerű, nem kihívó darab, bármikor viselhető. Az ára meg.. hát nyilván, gyémánt van benne, szóval nem lesz hét forint. Nekem ez nem volt szempont sőt, nem is tudtam hogy a férjem milyet fog választani. De ha már valaki tényleg gyémántot akar adni, azt gondolom ez az ár még elfogadható. Viszont csak abban az esetben ha tényleg megengedheti magának.
2020. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Hát, szerintem ez egy szimpla, klasszikus eljegyzésű gyűrű. Ha a barátnőd ilyen klasszikus típusra vágyik, akkor ez egy tök jó választás. Nekem nem tetszene, de nem az én kezemet kéred meg :D.

Az ára meg... én nem akarnám, hogy a párom ennyit költsön az én gyűrűmre, de neked kell ismerned a saját anyagi helyzeteteket! Ha neked nem okoz gondot egy ilyet megvenni (ergo: nem vered adósságba magad miatta, nem élsz hónapig zsíroskenyéren), akkor vedd.

2020. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
olcsó, ronda
2020. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem szép.


'olcsó, ronda'

Nem mindenkinek van felesleges pár milliója exkluzív darabra.

2020. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez már túl drága a kinézetéhez képest. Ezen az oldalon néztem már gyűrűt, ami a legjobban tetszik a klasszikus solitaire-ből, az az Effie. Nyilván a gyémánt drágább, de én nem tudom megkülönböztetni a fehér zafírtól, és jobban érezném magam, ha tudnám hogy a párom nem egy pici kő miatt fizetett ennyivel többet.
2020. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Egyszer egy szinte 100%-osan hasonlót belinkeltem ide, mellé írva, hogy elég egy jelzés szintű, ízléses, kis gyémánt, mint ebben.


Na egyből én lettem a CSÓRÓPROLIFÉREGOLCSÓJÁNOSMELÓSCSÖVESBÁNAT, meg minek házasodok, ha nem telik normális kőre, mert ez a pici égő lesz a lánynak a barátnői előtt.


Mondjuk igaz, elfelejtettem, hogy itt a Gyakorin mindenki havi 8,4M fizut kap + 23M passzív jövedelmet. Mindezt 5 diplomával, 18 évesen, önerőből!

2020. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

5.-nek.


Buta vagy a témához.


Nem feltétlen a méret számít, hanem a csiszolás, és a tisztaság. Ráadásul ez fehérarany.

2020. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Szép szép, de szerintem túl drága és ehhez túl egyszerű. Ha magamból indulok ki, sokkal olcsóbbal is beérem. Főleg hogy egyébként alig hordom az eljegyzésit az esküvőnk óta.
2020. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom, hogy én nem költenék / költetnék ennyit egy kísérőgyűrűre, minőségit lehet kapni olcsóbban is (nem is bizsut és nem is ezüstöt feltétlenül, hanem aranyat)... de mindannyian mások vagyunk, valaki elvárja az ilyen-olyan márkát, árat, fél, hogy az olcsóbb nem lesz annyira tartós stb. Maga a gyűrű szerintem szép, letisztult, elegáns, nem fog kimenni a divatból 10 év múlva sem. esetleg azt érdemes megnézni még, hogy az ujjaihoz (vastagság, hossz stb.) passzolna-e ez a gyűrűvastagság és forma.
2020. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

"Szép szép, de szerintem túl drága és ehhez túl egyszerű."


Nem a csúcsától lesz drága.

2020. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!