Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karácsonyi lánykéréshez lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi lánykéréshez lenne ötlet? Nem szokványos "szent este gyűrűt kap" eljegyzésre gondoltam.

Figyelt kérdés
Szeretnék valami frappáns ötlettel előrukkolni, van akit ötletesen kért meg a párja? Hogy lehetne még különlegesebb? Minden ötletet szívesen fogadok

2020. dec. 7. 06:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Karácsonyi lánykérés a lehető leggázabb, főleg ha nem kap karácsonyi ajándékot,csak a gyűrűt. Sokan nem örülnének neki ha karácsonykor kapja a gyűrűt.

Kérd meg a két ünnep között, vidd el sétálni valami szép helyre, ami tudod hogy tetszene neki és ott 😊

2020. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Off: Kotekedes nelkul kerdezem, miert pont karacsonykor akarjak az emberek megkerni a baratnojuk kezet? Miert nem jo erre egy szurke hetkoznap este, vagy egy hetvege? Miert erzik, hogy nincs erre jobb alkalom csak a karacsony? Tenyleg nem kotekedesbol, csupan szeretnem megerteni.

On: Elsovel egyetertek, menjetek el valahova setalni kettesben, es ott tedd fel neki a nagy kerdest.

2020. dec. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%

Szeretet ünnepe...nem egy rossz apropó ilyen szempontból. Szimbolikailag nem találok benne személy szerint kivetnivalót. Én arra lennék kíváncsi, hogy aki hőbörög ezen, az egyáltalán akar-e xy felesége lenni? Vagy most azon rugózunk, hogy a gyűrű "csak" a karácsonyi ajándék? A kérdés áll továbbra is.


Akinek nem mindegy az időpont, annak nem hiszem, hogy való lenne a házasság.

2020. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Felgyújtod a karácsonyfát.

Ahogy a tűzoltók visznek le a kosaras emelővel a metsző decemberi szében, és a szirénák szolgáltatják a háttérzenét, szerintem egészen különleges lesz adni neki egy kicsit olvadt gyűrűt, hogy ezt neki gondoltad.


Akkor biztos nem kell paráznod, hogy szokványos fa előtt térdelés lesz

2020. dec. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

"miert pont karacsonykor akarjak az emberek megkerni a baratnojuk kezet? Miert nem jo erre egy szurke hetkoznap este, vagy egy hetvege?"


Mert ezzel optimalizálni lehet az ajándékok számát. A leánykérés +1 ajándékot jelent az évben a csajnak :)

2020. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

#3 El akar-e venni igazán, ha nem tud mit kitalálni Karácsonyra, úgyhogy vesz egy gyűrűt, hogy két legyet egy csapásra?

Értem én amúgy, hogy ez plusz kiadás neki, de annyira tömegesen kérik meg Karácsonykor a barátnőjüket, hogy semmi varázsa az egésznek.

A kérdésre válaszolva: kérd keg pontban újévkor. Egyszerre lesztek jegyesek 2020-ban és 2021-ben.

2020. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

"A kérdésre válaszolva: kérd keg pontban újévkor."


Jah, mert ez nem sablonos! (esetleg megkérheted augusztus 20.án a tüzijátékon, a születésnapján, valentin napon, vagy az évfordulótokon, ha kerülni akarod a sablonokat :D)

2020. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Az évforduló legalább a "ti napotok". A szülinap az olyan, mint a Karácsony. Az újév meg azért másabb, mert már úgyis mindenki megkérte Karácsonykor a párját, így újévkor nem maradnak sokan. (Plusz ha már egy hónapon belül tervezi, akkor nem kell fél évet tologatni.)
2020. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

#6. A kérdező nem írta, hogy csak ezt kapja, ezt csak én kérdem. De jó...van más is a gyűrű mellé, ami a lány szíve vágya. Akkor is tré? Úgy már "nem ér"? Nem "ajándék", hogy a fszi elköteleződik az irányba, hogy onnantól minden év jeles napjain valami szart ad ajándékba?

Továbbra sem értem minek kell mindenbe belekötni. Manapság az év minden napjára ki van osztva, hogy az valaminek a napja ennyi erővel, akkor azok se jók. Holott az év 365 napja alkalmas a lánykérésre szerintem.

2020. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Évfordulós lánykérés nagyon jó, nőként mondom ezt, mert az a mi napunk. De karácsony, szülinap, Valentin nap az nagyon béna.
2020. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!