Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési gyűrűt vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési gyűrűt vegyek?

Figyelt kérdés
Ideje lenne eljegyzési gyűrűt vegyek, mert a barátnőm már türelmetlenül várja és már tényleg elég régóta együtt vagyunk. Kicsit sem értek hozzá. Milyet vegyek?

2021. jan. 9. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
olcsót, az enyém 40 ezres volt 10 éve, sima arany karika. de volt már hogy egy veszekedés alkalmával a Wc-n akartam lehúzni...
2021. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Amilyen a barátnődnek tetszene.


Mondhatom hogy nekem a sárga arany színű, pici, színes egyköves gyűrűk tetszenek, ha a barátnőd egy fehérarany nagyköves/többköves gyűrűre vágyik.


Meg ne azért vegyél mert a barátnőd elvárja, hanem mert szeretnéd ha a menyasszonyod lenne.

2021. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem jobb ha a nő választja ki, mert akkor mindig szívesen fogja viselni. nincs annál rosszabb, amikor a férfi hazaállít egy ronda ékszerrel és hordani kell ,nehogy megbántsuk...
2021. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nézd meg, milyen a lány stílusa. Hord ékszereket? Milyen anyagú, milyen színű ékszereket kedvel? Fontos neki hogy az anyaga arany vagy gyémánt legyen, vagy megfelelnek az olcsóbb alternatívák? Az egyszerűbb vagy a feltűnőbb darabokat kedveli?

Hordani fogja nap mint nap? Ha igen, akkor a praktikusság is fontos szempont, mert sérülhet, beakadhat.

Ha egyáltalán nem tudod ezeket, akkor beszélgess vele erről. Kérdezd meg, milyennek képzeli az eljegyzést, szeretne-e egyáltalán gyűrűt, és ha igen milyenek tetszenek neki.

2021. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak ismered már annyira, hogy tudd, mit viselne szívesen.

Nézd meg az ékszereit, és indulj el azon a vonalon.


Nekem pl egy sárga arany ékszerem sincs, mert nem szeretem, nem is áll jól, ellenben az ezüsttel/fehér arannyal, "hideg" színekkel. Ugyanúgy a csicsás, kirívó dolgokat sem csípem, úgyhogy nálam egy nagy köves gyűrűvel mellé lőnél.

2021. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És a praktikumra is figyelj.

Nagyon szép egy kiálló köves gyűrű (mármint sokak szerint), ám az tényleg mindenbe is beleakad, lényegében csak mutogatni való.

2021. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fehérarany gyémánttal a divat mostanában, nekem is az van, vannak nagyon szépek.
2021. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Amilyen a barátnőd stílusa. Általában fehérarany + gyémánt kombináció szokott lenni az átlag, de ez tényleg nagyon egyén függő. Nekem is ilyen van, egy közepes gyémánt kővel. Nekem nagyon tetszik, de lehet, másvalaki túl egyszerűnek találná.
2021. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Egy szèp arany rubinköves gyûrût!
2021. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!