Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fehérarany gyémánt gyűrűt 14K...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérarany gyémánt gyűrűt 14K hogyan ápoljam, hogy még 40 év múlva is szép legyen, és ne törjön el az arany?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha szép maradna az eljegyzési gyűrűm, mivel egy örök emlék. Csak az arany miatt félek, hogy gyorsan kopni fog. Tapasztalatok? Mivel tudom "tartóssabbá" tenni?

2021. jan. 23. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
40 év múlva te már nem leszel házas.
2021. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az eladónak kellett volna elmondani a vásárlásnál.
2021. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan biztosan nem fog kopni. Esetleg házimunkánál, főzésnél, takarításnál stb. vedd le. Ha sok sok év múlva fakulna a színe, az ékszerész rendbe tudja hozni és olyan lesz, mint új korában.
2021. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as!
2021. jan. 23. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Vidd el ékszerészhez néhány évente.
2021. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen mennyi utálatos ember van...
2021. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Angel3000 ***** válasza:
90%
Kedves kérdezô! Tapasztalatbòl irom, hogy nyugodtan vegyél klasszikus arany gyûrût, mert tartòs! Csak az a lényeg, hogy ne legyen mellette közvetlen egy màsik gyûrû, mert akkor kölcsönössen koptattjàk egymàst! Évente egyszer felpoliroztazod az Ékszerésznél és gyönyörû marad a csillogàsa! Minden jòt!
2021. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Angel3000 ***** válasza:
75%
Ugyan ez vonatkozik a fehérarany gyémànt gyûrûdre is!
2021. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örököltem egy arany gyűrűt,mivel rendszeresen volt használva így kicsit megkopott,ezért elvittem az ékszerésznek kiglavirozták pár ezer forintért és pont olyan mint új korában.
2022. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!