Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valakit jegyeztek már el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit jegyeztek már el egy olyan gyűrűvel, ami nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Szeretném előre leszögezni, hogy nem rólam van szó! Én pont az álom gyűrűt kaptam a páromtól.

A kérdés onnan jutott eszembe, hogy van olyan ismerősöm, aki abszolút nem azt kapott amire vágyott.

Járt már így valaki itt is? Mondtad a párodnak? Mi miatt nem tetszett a gyűrű?



2021. febr. 15. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Tul nagy volt benne a ko, szolidabbat szerettem volna de az exem azt akarta megmutatni hogy milyen "fontos" vagyok szamara
2021. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok felszínes. Nem èrdekel hogy néz ki egy gyűrű. Az csak egy tárgy.

Nekem a szándék és a mögöttes tartalom a fontos. És főleg az aki adja. Lehet egyszerű bizsu is.

Ki nem állhatom azt ha valakinek ez fontos.

2021. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, és nagy is volt. Igazából tökéletesen leírta a kapcsolatunkat.. vagyis hogy ő mennyire nem ismer engem. Sose figyel. Nem is lett házasság végül.


A férjem viszont gyönyörű gyűrűt adott, tökéletes.

2021. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem fogja ezt bevallani itt. Bűn leírni, ha valaki olyat szeretne hordani ami tetszik is neki, pláne az a bűn, ha valaki szereti a szép ékszereket. Itt csak az a menő, ha 200Ftos alumínium darabbal kérnek meg, annak is kötelezően örülni kell.
2021. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én két gyűrűt nézegettem. Az egyik egy szolid fehérarany karika volt, 0.5 karátos kővel. A másikban rengegeg kő volt, középen pedig szintén fél karátos zafír. Az utóbbi nyilván dupla annyiba került, mint az első, de meseszép volt. Amikor a párommal beszélgettünk arról, milyen gyűrű tetszik, akkor mindkettőt megmutattam neki, de azt mondtam az első jobban tetszik. Nem akartam, hogy sokat költsön gyűrűre.

Végül a másodikat kaptam, de középen is pici kő van benne. Nyilván nem szóltam, hogy hátdeénnagykövetakartam (pedig ha belegondolunk a 0.5 karát sem nagy). Meg amikor ott térdelt előttem, az utolsó dolog amire gondoltam, az az volt, hogy hogy néz ki a gyűrű. Aztán ahogy felvettem, eszembe sem jutott volna lecserélni, az onnantól az enyém volt és tökéletes volt.

Egyébként később véletlenül megláttam az árát, és hálistennek nem volt drágább az első opciónál. Meg egyébként is nagyon figyelmesnek tartom, hogy hiába mondtam, hogy az első jobban tetszik, tudta hogy melyik illik hozzám jobban és melyik az, amelyik őszintén az álomgyűrűm.

2021. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Jelen. Kétszer is. 😂Rendesen átadva se lettek ráadásul. Tüske azóta is.
2021. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én pont olyat kaptam amilyen én vagyok szolid és visszafogott pici kővel a közepén.


De szerintem ez ott mehet nagyon félre ha a másik nem figyel oda a nőre. Mert ha például tudja hogy a barátnője utálja az aranyat akkor nem fog neki venni arany gyűrűt hanem akkor vesz ezüstöt. Vagy ha nem akarna köves gyűrűt akkor nem ad neki azt. Nyilván pénztárca függő is de szerintem minden arkategoriaban lehet találni a nőhöz passzolot..


27N

2021. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!