Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok, ha valaki 7-8 év kapcsolat után akarna eljegyezni titeket?

Figyelt kérdés

Évekig megy a vetítés meg a halogatás a férfi részéről. Majd ekkor, majd akkor, kifogások, időhúzás, mellébeszélés. A nőnek egyre kínosabb a dolog, kb. a negyedik évfordulójuk óta mindenki megkérdezi - nem is feltétlenül rossz szándékkal, de olyan is van - hogy mikor lesz az esküvő, és nem tud mit mondani rá.

Mit tennétek a nő helyében, ha ilyen hosszú idő után megkérnének titeket?



2021. febr. 26. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:

Én magamból indulok ki. Teljesen más voltam 27 évesen mint most lassan 31 évesen. Tele voltam álmokkal, reményekkel, sokkal szebbnek tűnt minden. De most már látom, hogy amiről álmodtam meg amiben reménykedtem, sose válik valóra. Megkeseredtem a hiábavaló várakozástól.

Régen szívből örültem neki, ha valakiről hallottam, hogy eljegyezték, vagy közeledik az esküvője. Most irigységet és haragot érzek, hogy nekik sikerült ami nekem nem. Ja meg undort saját magammal szemben, mert nem voltam soha ilyen rosszindulatú és irigy. Szembe tudnám magam köpni.

Persze ki lehet nyíltan jelenteni bármit, és örülnék is neki, ha végre egyszer végleges választ kapnék. "Sose veszlek el" - ennyit kellene mondania, és onnantól kezdve nyugodtan válaszolhatnám erre bárkinek, hogy sose lesz esküvőnk. De mivel nincs így kimondva, hogy mondjam ezt?

2021. márc. 1. 15:51
 22/88 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


A 19. válaszodban kb. leírtad az én helyzetemet is.

31 múltam pár hónappal, 5 éve leszünk együtt, és persze jönnek a kérdések, ha találkozunk valakivel. Főleg azoktól, akik 1-2 év "járás" után összeházasodtak és már van 2-3 gyerekük... Mondjuk én gyereket nem szeretnék, szóval ez nem sürget, de a házasság téma kicsit néha rosszul esik, mert olyan, mintha nem akarna felvállalni törvényesen is. Nem világraszóló lakodalomra és "hercegnős ruhára" vágyom, ebből már kinőttem. De az elköteleződés hiányzik, hogy ne csak a "barátnője" legyek már így 30 fölött... Utalgatások vannak, de ennyi. Ha rákérdezek nyíltan, akkor megy a hallgatás és a hümmögés.

Ha valaki rákérdez, hogy mikor lesz az esküvő, akkor néha poénból rávágom, hogy valószínűleg belátta, hogy nem lennék jó feleség. Ekkor gyorsan csönd lesz. :))

2021. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
85%

De miért kell , hogy kimondja a nyilvánvalót? Így is egyértelmű mit nem akar. Házasságot, veled. Ennyi.

Egy pasi ritkán őszinte ilyen téren, ha közben kényelmes neki a kapcsolat, ezért meg akarja tartani az épp aktuális nőt, hisz van fix szex amíg nem jön másik, akit már el is fog venni.

2021. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
100%

23, Nyilván azért, mert közben váltig állítja, hogy akar.

És hiába mondja azt a nő, hogy nem hagylak el, nem érdekel, nekem se fontos, még a pasi van megsértődve, hogy dehát ő megmondta, hogy elvesz. Majd. Egyszer. Valamikor.

2021. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
97%
Mondani bármit lehet. Ha a tettek nem igazolják akkor nyilvánvalóan hazudik az ember. Ilyennel meg minek együtt lenni.....
2021. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy 27 éves vagyok pont. És 8 év után már most se esne jól, mert mindig valami idióta kifogással jött hogy pont most miért nem... Így elég nyilvánvaló, hogy nem belső indíttatás vezérelné. Ő a 37-et tölti idén, én 28 leszek, valljuk be, már 1000x megtehette volna, ha akarja. A 8 évből 5 hónapot laktunk külön az elején, így véletlenül se gondolnám, hogy nem ismert volna ki...
2021. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:

Mi sem szeretnénk gyereket, ezt már a kapcsolat elején tisztáztuk, és egyikünk se változtatta meg 8 év alatt a véleményét. Mint ahogy nagy esküvőt sem szeretnék. Nekem is annyi kellene, hogy Isten, a jog és a társadalom szemében összetartozzunk, és ehhez nem kell vendégsereg meg "hercegnős ruha" meg gyémánt gyűrű.

Azért nehéz elfogadni, hogy sose leszek a felesége, mert hiteget, és olyan meggyőzően teszi, hogy elhiszem... meg hát szeretem. Úgy látom, aki velem egy cipőben jár, átérzi a helyzetemet :( kívülállóként én sem érteném, ezért elfogadom, hogy sokaknak érthetetlen a helyzet.

2021. márc. 3. 09:54
 28/88 anonim ***** válasza:
80%
Én speciel azt nem értem miért vagy olyan emberrel aki még csak fel sem akar vállalni rendesen. Ez azért elég megalázó helyzet. Látszik is a kérdésből, válaszaidból, hogy frusztrál, bánt a dolog. Megéri ilyen viszonyban élni? Lemondva a vágyaidról.:(
2021. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 A kérdező kommentje:

Nincs nap, hogy ne kérdezném meg magamtól, hogy megéri-e egyáltalán... írtam is, hogy nem ismerek magamra, frusztrált és boldogtalan vagyok miatta, pedig régen (4-5 éve) nem ilyen voltam.

Tudom azt is, hogy szánalmas itt picsogni idegeneknek, de a környezetemben senkinek nem beszélhetek erről, mert nem akarom, hogy tudják, mennyire megalázva érzem magam... még rosszabb lenne, ha mások is tudnának a nyomoromról, olyanok akik ismernek.

2021. márc. 3. 15:06
 30/88 anonim ***** válasza:
72%
És mért nem hagytad már ott? Igenis sok nőt egy éven belül elvesznek, ami mindent elmond, lehet itt köntörfalazni. Az a pasi nem a Te embered, de neked kell lelépni, mert gondolom lusta és csak elrabolja a maradék fiatalságod..
2021. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!