Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek kitartó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kitartó?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik. Most vagyok 28. Nem egy férfi volt az életemben, max kettő, viszont volt egy, aki nagyon fiatalon elhatározta még 10 éves se volt, hogy feleségül fog venni. Na most ő most 18 lett és ha hiszitek, ha nem eljegyzett. Megtudta kb féléve, hogy nincs senkim és most volt a születésnapja a 18-at töltötte és csak úgy spontán belépett az életembe. Volt neki is valaki az életében, de így utólag mondta, hogy én voltam az igazi számára. Hallottam már ekkora korkülönbségről, de pont nálam lenne? Tervezi az esküvőt is, én igent mondok neki, ha házasságot szeretne, sőt gyermekeket is tervez. Nem túl rég akadtunk ismét egymásra, de teljesen céltudatosan tervez dolgokat. Én is viszonzom a szerelmét, de nekem furcsa a 10 év korkülönbség. Alig várta, hogy 18 legyen és eljegyezzen, persze igent mondtam neki. Semmi anyagi gondolata nem volt, most csinált előre hozott érettségit és mellette levelezőn párhuzamosan szakmát is végzett, már dolgozni kezdett. Mondom, mintha egy furcsa mesében lennék, de kellemes vele minden perc, mintha régóta ismernénk egymást.
2021. márc. 30. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
De cuki:D
2021. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg cuki történet! 🙂

Szerintem élvezd ki, amíg tart. Ja.. és ne felejtsd el megírni a folytatást 😉

2021. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ő nagyon cuki. Naív kis tini. Igazából téged nem értelek a történetben... tudsz vele egy hullámhosszon lenni, tervezni, közös célokat találni, egyenrangú félként kezelni? Kockázatos nagyon, mert 18 évesen még fogalma sincs róla, hogy miket mond neked (házasság, gyerek).
2021. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg akinek tetszik ez a sztori,

nekem valamiért az Időutazó felesége cimü film jutott eszembe róla:D

2021. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
True sport, right?😎
2021. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*story...
2021. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Tehát két hete belépett az életedbe egy most érettségiző tini és te azonnal gyereket meg házasságot tervezel vele. Valami nem oké a fejedben.
2021. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vagyok vészjósló de ezt valahogy nem tudom elhinni😀,sok sikert nektek meg minden de valami nem kerek. Vagy csak azért érzem ezt mert nem hallottam hasonló dologról eddig soha. Kíváncsi vagyok a folytatásra.
2021. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha ez a történet igaz, ajánlok neked egy könyvet (nyugi, nem hosszú). Claire Kenneth - Neonfény a Nílus felett

Egy olcsó limonádé, de ennek ellenére tökéletesen leírja, hogy mennyit számít 8 év a nő javára, a kétségbeesést, a bosszúságokat, végül a megcsalást egy fiatal nővel.

Nem is értem, mi vihet rá arra, hogy igent mondj egy gyereknek, ennyire nem kellesz a férfiaknak? :O

2021. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!