Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
Sok sok sztorit várok, kit hogyan kértek meg, és mennyi év után☺
2021. ápr. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy lakatfalas helyen, meglepi volt az is, hogy hozott lakatot, aztán mondta, hogy hozott még valamit és elővette a gyűrűt. 😊 9 hónapja voltunk együtt.
2021. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 11 éve történt.

2,5 hónapja voltunk együtt akkor.

Kint álltunk az erkélyen, néztük a tűzijátékot ( augusztus 20), közben elém térdelt, elmondta, hogy én vagyok élete szerelme, mindig szeretni fog, boldoggá tesz és vigyázni fog rám, ha megtisztelem azzal, hogy összekötöm vele az életem, majd konkrétan feltette a kérdést, hogy leszek - e a felesége?:) Azonnal és boldogan igent mondtam:). Az esküvőnk 1,5 év kapcsolat után volt. Idén lesz a 10. házassági évfordulónk:)

2021. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és sok boldogságot nektek!☺
2021. ápr. 7. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy táncos hétvégén voltunk, ahol egy gyönyörű borászatban volt a rendezvény és a szállás is.

A programok utan este indultunk a vacsorára, késésben voltunk, mert vacakoltam a sminkkel. Mikor felkaptam a kabátom, elvette tőlem, megforgatott "hadd nézzem, milyen csinos vagy!" és mire visszafordultam, ott térdelt a gyűrűvel és megkérdezte, hogy "hozzám jössz feleségül?"

Akkora meglepi volt, hogy levegőt sem kaptam. Már majdnem letettem róla 5 év után, szóval kisebb sokkot kaptam.

Tökéletes volt, mert utána egesz este táncoltunk :).

2021. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!