Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Feladnátok egy biztos kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok egy biztos kapcsolatot a semmiért?

Figyelt kérdés

Amikor nem vagytok benne biztosak, hogy később boldogok lesztek-e, vagy összeilletek-e, de jelenleg jól elvagytok, szeretitek egymást. Nem tudom, hogy ez hullamvolgy, vagy menthetetlen... Hónapok óta agyalok (volt egy történés ami ezt kivaltotta, nem megcsalas vagy ilyesmi).

Valamiért nem tudok tullepni. Viszont szeretem meg ő is engem ezt tudom... :( Nyilvan nem egy db dolog valtotta ki bennem ezt, de az volt a fő.



2021. ápr. 21. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Biztos langyos víz? El lehet lenni benne pár évig...
2021. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha megbeszélnéd valakivel? Ha más nem egy pszichológussal? Ennyiből mi nem fogunk tudni segíteni...
2021. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát kicsit az, de szeretem, jó hozzá hazamenni stb. Nem tudom miért nem vagyok elégedett, hulyeskedunk sokat, osszebujunk stb. De valamiert ugy erzem hianyzik valami... Mielott valaki irna szoba sem jöhet megcsalas. Csak haragszom magamra miért vagyok ilyen idiota, miert nem tudom azt mondani hogy de jo van egy huseges parom akivel tervezhetunk kozos jovot stb. Ha belegondolok, hogy elveszithetem az nagyon rossz érzés.
2021. ápr. 21. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Bocsanat, biztos es nem vagyok biztos? Most akkor a biztos szar feladasarol irsz?
2021. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először találd ki mi az, ami hiányzik neked. Utána dönts arról, hogy a pároddal megbeszéled-e ezt, hátha tudja pótolni a hiányt. (Kivéve ha a hiány az újdonság varázsa, mert az egy újabb kapcsolatban is elmúlik idővel.)

Vagy pedig szakítasz, mert nem elég neked a mostani kapcsolatod.

Harmadik lehetőség, hogy elvagy ebben pár évig és megalkuszol hogy életed végéig ilyen lesz, vagy évek múlva fogsz szakítani.

2021. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

mi is ugy vagyunk, hogy valszeg csak a MA a szép, a közös jövőnek meg nincs amugy ertelme.


Mivel a mi kapcsolatunk lefelé ivel, mert páromnak nem is hianyzik semmi plusz a kapcsolatunkbol, igy en maradok amig lehet, aztán hagyom eluszni ezt az egészet.

2021. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudod hogy a (semmi) - ért?
2021. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kilépek, ha nem vagyok boldog. Kár húzni. Annál csak jobb lesz.
2021. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért az eljegyzés témakörben van a kérdés? Készül téged eljegyezni és bepánikoltál? Vagy pont az a baj, hogy nem akarja meglépni a dolgot, és szenvedsz tőle?

Kicsit kifejthetnéd azt a bizonyos történést, mert anélkül nehéz tanácsot adni.

2021. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A nők rendszeresen ezt csinálják.
2021. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!