Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tegnap kérte meg a kezemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kérte meg a kezemet a barátom én úgy örültem felhivtam ma reggel anyukámat és nem tetszett neki, miért?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy nem otthon kellett volna megkérnie.

Én örülök neki hogy itthon kért meg boldog vagyok, akkor ők miért nem tudnak ennek örülni?

Barátnőmmel ma este beszéltem és neki is az volt az első hogy miért nem vitt már el valahova és akkor kért volna meg..


2021. ápr. 24. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ők romantikusabb lánykérésre számítottak

neked ez jó volt, akkor semmi probléma

2021. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Tenyleg nem nagyon eroltette meg magat a gyerek:D
2021. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közük hozzá, legyél boldog, ne szegje kedved. Meglepődnek, mert arra számítottak, hogy valami speciálisabbat talál ki, és ez ki is ütközik rajtuk. Azt gondolhatják, hogy így elestél egy különleges, szép élménytől.

Próbáld meg beavatni őket, hogy neked milyen érzés volt, miért szereted ezt az emléket így is, vagy így még inkább. Ha érdekel egyáltalán annyira, hogy megpróbáld "meggyőzni őket".


Sok boldogságot! :)

2021. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 24. 23:55
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
Mert élete párjául vàlaszt téged, akkor nagyobb erôfeszítéseket is tehetne. Engem is otthon akart megkérni a párom a kupis lakás kellôs közepén, nem rejtettem el a csalódottságom! Ismerek olyat, akit meg a Taj Mahal elôtt kértek meg..szerintem van különbség.
2021. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

#5, remélem kirugtad a ruppótlan sóhert!

Hogy milyen hülye emberek vanak!


Kérdező, neked meg gratulálok, anyukád meg majd a saját kérőjét egzecíroztassa.

2021. ápr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
Képzeld kirúgtam, de nem emiatt, hanem pont azért, mert ahogy a lánykérésébôl is látszott, borzasztó volt a hozzàállása a dolgainkhoz, engem is semmibe vett, a tahó kifejezés enyhe rá nézve. Nem értem a magyar nôknek miért mindegy minden, csak vegye el ôket valaki,pl tôlünk nyugatabbra kicsit más az értékrend.
2021. ápr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem kértek már meg az Eiffel toronynál, gyűrű meg minden. Utána egy évvel szétmentünk, most évek óta nem találok párt.

Ha romantikus és őszinte volt a lánykérés, szerintem jó otthon. Főleg covid alatt. Pont ma nyitották ki az éttermek teraszai, nem volt túl sok opció kimozdulni

2021. ápr. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Hozzám nem passzolna egy grandiózus lánykérés. Engem feszélyezet volna romantika helyett. Jobb volt a 4 fal között.
2021. ápr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

#7-es....

Képzeld, volt magyar pasim aki halál romantikusan, Rómában kérte meg a kezem. Semmi nem lett belőle, Sz**** volt az a kapcsolat attól még, hogy megadták a módját....



Most "nyugati" párom van. Igazi lánykérés nem is volt, csak megbeszéltük, hogy összeházasodunk. 10 éve együtt, nemsokára lesz a 8. házassági évfordulónk.


Szerintem nagyon nem azon múlik egy házasság, vagy egy kapcsolat milyensége, hogy mennyire puccos a lánykérés, vagy az esküvő.

2021. ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!