Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés anyák napján vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés anyák napján vagy előtte 1 nappal nem illetlenség?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne az?
2021. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Inkább fura. Miért pont anyák napján jegyeznéd el? Nincs elég nap az évben?
2021. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Elég gáz. Srác okosban megoldota, hogy majd amikor lesz gyerek, ne kelljen ezt a két eseményt külön ünnepelni.

Én mindenképpen egy olyan napra tenném, ami nem ünnep.

2021. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem értékelném, ha valamilyen ünnephez lenne kötve, vagy nagyon közel. Az anyáknapjához való kötést, pedig végképp nem értem.
2021. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Anyák napja az nem mindig vasárnapra esik?


Egyébként eljegyzési évfordulót senki nem tart, max az ilyen fosbook/instapitsák.

2021. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk pont Anyák napján volt az eljegyzésünk. Semmi baj nincs ezzel,miért is lenne? Tavasz...május..vasárnap..
2021. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk. Fiatal pár vagyunk, még nem volt eljegyzés csak érdekeltek a vélemények. Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. ápr. 26. 00:24
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Anyák napja minden évben más napra esik, mert május első vasárnapja, szóval az évforduló miatt nem aggódnék. Már csak azért sem, mert nem ismerek olyan párt, ahol ünnepelnék az eljegyzési évfordulót. Majd a házasságit igen...

Egy nappal előtte idén május 1. van, a "munka ünnepe". Na, ez minden évben viszont ugyanaz a nap. Engem mondjuk személy szerint ez sem zavarna. Ismerek olyat is, akit halottak napján jegyeztek el... :))

2021. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
A halottak napja morbid,ráadásul mindenkinek van/volt/lesz olyan hozzátartozója akihez kilátogat a temetőbe. Engem pl megviselnek azok a napok. De igen,ezt nem tartjuk évek múlva ünnepként,akkor viszont az. Ha kettesben tartják belefér.
2021. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

"A halottak napja morbid"

Igen, szerintem is kicsit az... Ő dolguk, de nem igaz nem lehetett volna pár napot várni.

2021. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!