Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Teljesen meglepetés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen meglepetés volt számodra az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban kerül szóba köztünk a házasság/gyerekvállalás téma, mivel már lassan 6 éve vagyunk együtt, de az eljegyzés még nem történt meg. Nem szeretném direktben szóbahozni, mert szeretném, ha tényleg meglepetés lenne és akkor történne, amikor már igazán készen áll rá a barátom is. Ő is szokta magától mondogatni meg tervezi milyen legyen az esküvőnk, de ez persze így önmagában semmit sem számít.

Olyan sztorikra lennék kiváncsi, ahol megérte várni és nem siettetni a másik felet, aztán eljött a nagy nap, amikor a semmiből megtörtént a lánykérés (esetleg pasikérés:)). Nektek hogyan történt?


2021. ápr. 25. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igen.

Mert jött egy idoszak mikor folyamatosan martuk egymást, a szakitás határán voltunk ki voltunk készülve mentálisan mindketten, és amikor elhivott valahova ahol még nem voltunk es párás szemmel megkérte a kezem, NEM ÉRTETTEM az egészet!!!


Szerelmesen persze igent mondtan.


De folyanat bennem maradt a kiváncsiság hogy egy extra sz.r kapcsolatban vajon miert kért meg.


Aztán szakitás késobb.

Es megtudtam..nagyon aljas..

2021. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Aljasságból kért meg.


Habár gondolom nem ilyen választ vártál..

2021. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem kérték meg a kezemet soha, kétszer mentem férjhez. A férfiakat hidegen hagyja az ilyesmi szerintem akkor szokták bevetni ha úgy érzik a nő szeretné vagy instabil a kapcsolat helyzete.
2021. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a nagy meglepetés lánykérést akkor szokták bevetni, ha tudják hogy a barátnőnek ez minden álma, vagy (és ez a gyakoribb) ha meg akarják fogni amíg lehet. A lánykérés nagyon jó módszer pl egy megcsalást elvakarni.
2021. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem a 3. évfordulón kért meg, de sejtettem, hogy lesz valami, mert nézegette az ujam, meg kérdezte, hogy milyen anyagú, kinézetű gyűrűt szeretnék.

A meglepetés az volt, hogy elvitt 2 napra wellnesre és anyukám kérte meg, hogy pakoljom nekem összes rá, én meg nem is tudtam hogy hová megyünk, mikor oda értünk akkor láttam, hogy ez mi .

2021. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is meglepetés volt. 6 éve voltunk már együtt, albérletben laktunk, aztán tudtunk venni egy saját házat (részben örökségből).

Akkor, amikor lefoglalóztuk, kb pár nap múlva mondta, hogy menjünk el, tud egy jó helyet, egy vacsorával ünnepeljük meg a ház vásárlást. Ő öltönyt vett fel, én is kiöltöztem, és elmentünk egy nagyon elegáns étterembe. Ablaknál volt az asztalunk, szép panoráma volt a városra (este). A mellettünk és körülöttünk levő asztaloknál nem ült senki (utólag tudtam meg, hogy lefoglalta, van ilyen szolgáltatás, hogy ne zavarjon senki). Aztán megvacsoráztunk szép kényelmesen, és akkor nem térdelt le, hanem átült mellém, átölelt, és elővette a gyűrűt, megkérte a kezem. Meglepetés volt tényleg:) Mikor igent mondtam, hozták a pezsgőt. Semmi feltűnősködés nem volt (azt én sem szeretem). Nálunk így volt:)

2021. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Maga a kivitelezés meglepetés volt. Sejtettem, hogy abban azt évben sor kerül rá, de nem tudtam, hogy pontosan mikor és milyen körülmények között.
2021. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, 6-ost miért pontoztátok le. Szerintem nagyon bájos, ugyanakkor stílusos is. És főleg nem feltűnő. Én örülnék egy ilyennek:)
2021. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Senkit se pontozok le, másnak sem kellene hisz erre a kérdésre nincs olyan, hogy jó vagy rossz válasz.
2021. ápr. 26. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem elég sok időt kellett várnom az eljegyzésre...majdnem 8 évet.

Nem mondtam ki soha, de mindig is azt terveztem, hogy meglepetésként fog érni, és hogy ne szülésnap vagy karácsonyhoz köthető esemény legyen hanem egy spontán nap ami a mi napunk! :)

Nem egészen történt úgy ahogy terveztem, mert karácsonykor szenteste kérte meg a kezem, de így már utólag igazából mindegy is nem ez a lényeg, hogy mikor (bár azért gondolhatott volna erre hamarabb is, sok idő a 8 év én úgy gondolom.)

Na szóval! Kaptam egy nagy doboz becsomagolt ajándékot akkor még nem sejtettem...kibontottam abba volt még egy doboz...kibontottam....abban is volt egy doboz, és így tovább (nem tudom hány doboz volt...de sok :D ) akkor már sejtettem, és csak bontogattam...sok bontogatás után elértem a legkisebb dobozhoz az volt a gyűrű doboza kibontottam, és benne volt egy csodálatosan szèp gyűrű. Hirtelen csak annyit tudtam mondani, hogy Jajj de gyönyörű :) aztán kivette a gyűrűt és feltette azt a bizonyos kérdést, és természetesen igent mondtam! :)

2021. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!