Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy férfinek mennyit illik költeni átlagjában az eljegyzési gyűrűre?

Figyelt kérdés

Nem összegre gondolok, hiszen mindenkinek más az anyagi helyzete, hanem mondjuk egy havi nettó átlagkereset elfogadható? Netán túl kevés/sok ennyit költeni rá (250.000)?

Kérlek, kort is írj! Köszönöm!


2021. jún. 30. 14:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom. Én nagyon kisigényű vagyok. Az én eljegyzési gyűrűm 15 ezer forint volt, acél, cirkónia kővel. Az az egy havi fizetés mehet jobb helyre is, mint egy fránya gyűrűre.

Persze ha valakinek telik rá, akkor az nagyon szuper. :)

De szerintem nincs ilyan, hogy mit és hogyan "illik".

2021. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok, de nem vennék gyűrűt férfiként a havi fizetésemért.
2021. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Tök mindegy. Ha drága, úgysem hordom, lelopják az ujjamról.
2021. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs illik! A szándék a fontos, az eljegyzés a közös jövő ígérete. Egy párkapcsolatban el kellene tudni dönteni, hogy mik az anyagi prioritások is, ha valaki esküvőre, lakásra stb-re gyűjt akkor nagyon túlzó egy ekkora összeg.
2021. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez nem ezen múlik. Én például nem akarok férjhez menni, szóval velem olcsón megússzák 😂De azért elméleti választ adok:

Viszont minden gyűrűt eltörök valahogy. Mivel pedig az eljegyzési gyűrű jó esetben hosszú távra szól, nem mennék sokra egy kis vékonnyal, nekem fontos lenne, hogy "legyen benne anyag". Más szempont, hogy nem szeretem a sárga aranyat, de a fehéret igen, ami általában drágább. Más fémet nem tudnék elképzelni, esetleg még ezüst. Nos, ha a fenti szempontoknak megfelelőt talál a fizetése töredékéért, akkor nyilván nem sértődnék meg. Biztos van, akinek az ár a lényeg, de szerintem sokkal fontosabb, hogy a pár egyedi szempontjainak megfeleljen.

2021. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek ebben, hogy van olyan, amit illik. Jó, azt gáznak tartom, ha a férfi rommá keresi magát és vesz egy 500 forintos bizsu gyűrűt (kivéve, ha a nő valamiért ilyesmire vágyik), de amúgy igények vannak, ami mindenkinek más. De én, nőként, nem akarnék 20e forintnál drágább gyűrűt, mert pénzkidobásnak tartom. Ha a párom több 100e forintot akar rám költeni, van egy drága hobbim :D.
2021. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ mekkora lesz a lagzi. Ha elköltesz 3 milliót egy 200 fős, puccos hacacáréra, akkor valóban hülyén néz ki a 25 ezer Ft-os gyűrű.

De ha egyikőtök se nagy pénzszóró típus akkor nem kell nagy költségekben verni magad.

Egyébként sztem a 250e túlzás, inkább olyanok költenek ennyit gyűrűre, akik tényleg gazdagok v vmi komplexusuk van. A 100e Ft-os gyűrű itt Magyarországon sokkal általánosabb sztem.

2021. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Mi egyutt nezzuk ki a gyurut a parommal. 170 ezer ft a maximum. Feheraranyat szeretnek egy apro gyemanttal.

26/L

2021. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Mivel két tanus esküvő párti vagyok, nekem egy parasztos színes műanyag gyűrű is tökéletes, ami max. 2 rongy.
2021. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Hát kicsit jó is, meg nem is ilyen véleményeket olvasni(amit egyébként köszönök!!!), de hát mégis csak "A NŐ"-nek venném, akit nagyon szeretek. Két nappal ezelőtt volt kérdés, hogy gáz-e, ha a 170.000Ft-os gyűrű árának felét visszakéri a férfi??? a nőtől. Bár sok kretén létezik, de ez már nagyon a legalja! Én ott süllyedtem volna el szégyenemben, ha ilyet kiejtenék a számon!

Nem szeretnék olyan se lenni, mint pl.:Alf Stokes komornyik a Csengetett, Mylord? sorozatban, aki egy függönykarikát használ jegygyűrűnek.

Nem vagyok gazdag gyerek, de kellemetlen helyzetbe sem szeretném hozni a barátnőmet. Attól viszont félek, hogy esetleg arra gondol, hogy mintha meg akarnám ezzel vásárolni, pedig kizárólag csak a tiszteletet szeretném megadni!!

Lányok, ti örülnétek egy 250.000 Ft-os ( Nem árulnám el neki a gyűrű árát!

Kinéztem egy szolidat, Rozé arany, 0,25 karátos gyémánttal. Ha én nő lennék, nekem tetszene.) jegygyűrűnek? Mire gondolnátok őszintén?

2021. jún. 30. 15:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!