Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy én még nem szeretném, hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, ő 24, 3 éve járunk.

Azt mondta, hogy fogok kapni egy ékszert, ami 1000 eurós, és a felét már kifizette...

Szeretnék majd hozzámenni, de lánykérést még csak jövőre vagy azután szeretnék, most még nem... Én még a szüleimmel élek .



2021. júl. 1. 13:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Őszintén nem is igazán beszéltünk még magáról a lánykérésről, vagy gyűrűről.
2021. júl. 1. 13:36
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ne utasítsd vissza, attól mert megkér, még nem vagy elkötelezve. Ha visszautasítod, még az is lehet hogy vége lesz.
2021. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
azért 3 év alatt csak szóba jött hogy te pl előbb összeköltöznél és utána akarnál gyűrűt...
2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem kéne ennyire kiölni a spontanitást! Ha ő most érezte jónak az időt, neked meg csak annyi a kifogásod, hogy még egy évet várnál, akkor nehogy elutasítsd!

Az eljegyzés nem von magával további dolgokat, ez csak egy szimbólum, hogy komolyan gondolja veled. Viszont, ha elutasítod, vagy csak látja rajtad, hogy nem örülsz neki eléggé, aláássa a kapcsolatotokat.

2021. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Szoval ha a no akar hazasodni, akkor a ferfi mondhatja, hogy o meg nem all keszen, nem akarja meg megkerni a parja kezet, de forditott helyzetben el kell fogadni a gyurut?


Amugy igy, hogy nem eltek egyutt nem teljesen egyertelmu, hogy el akar jegyezni, nem lehet, hogy egy draga nyaklancot akar venni. De mindenesetre azert mondd neki,hogy bar vele tervezed a jovod meg nagyon fiatalok vagytok (foleg te) es eloszor egyutt is kellene elni valamennyit.

2021. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem az eljegyzés semmire sem kötelez, lesz egy szép gyűrüd,ennyi.

L,30

2021. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem szokása, hogy ékszert adjon ajándékba, mert ő a hasznos ajándékokat szereti😅 ebből gondolom, hogy eljegyzést szeretne
2021. júl. 1. 13:42
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Normális esetben felmerül a téma, hogy a felek gondolkoznak-e egyáltalán házasságon a jövőben, ha igen akkor nagyságrendileg mikor, stb...
2021. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
"Hé Pityu! Én bírlak, de nem akarok még veled összeházasodni. Ha nem tetszik, húzd a f%szodra a gyűrűt!"
2021. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Fiatal vagy még. Nem kösd le magad. Szerintem.
2021. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!